,,Rodzina Addamsów" na stałe wpisała się do klasyki kina lat 90. Mało kto wie, że popularne postaci znane z komiksów pierwotnie nie miały imion. Producenci serialu poprosili Charlesa Addamsa, aby nazwał każdą z nich. Twórca na przestrzeni tygodnia wymyślił prawie wszystkie! Tak oto powstali znani: Gomez, Rączka czy Wujek Fester. Jeśli tęskniliście za tą dość ekscentryczną rodziną - mamy good news! Netflix ogłosił produkcję serialu ,,Wednesday", którego główną bohaterką będzie członkini sławnej rodziny. Reżyserem oraz producentem jest Tim Burton!

,,Wednesday" szczegóły produkcji

Serial ma być produkcją z gatunku ,,young adults" czyli skierowaną głównie do grupy nastoletnich widzów. W kategorii tego typu znajdziemy zazwyczaj mix kina grozy i tematów podejmujących problemy związane z miłością czy poszukiwaniem własnej tożsamości. Wednesday Addams - bohaterkę kultowej rodziny Addamsów, córkę Morticii i Gomeza zobaczymy w czasach studiów na Nevermore Academy. Jej postać będzie mierzyć się z nadprzyrodzoną zagadką sprzed lat, problemami miłosnymi czy też będzie musiała zapanować nad swoimi zdolnościami parapsychologicznymi. Pierwszy sezon serialu ma składać się z 8 odcinków, a scenarzystami są Alfred Gough i Miles Millar. Netflix nie ogłosił jeszcze daty premiery. Tajemnicą pozostaje też odpowiedź na pytanie, kto wcieli się w tytułową rolę Wednesday.

Tim Burton wyreżyseruje ,,Wednesday"

Wizjoner i podobno wieloletni fan Rodziny Addamsów  zajmie się reżyserią serialu. Burton ma na koncie wiele genialnych historii jak ,,Edward Nożycoręki", ,,Gnijąca Panna Młoda" czy ,,Charlie i fabryka czekolady". Nie możemy się doczekać jego wizji ,,Wednesday" i mrocznych historii prosto z Nevermore Academy!