Pandemia koronawirusa nie tylko wpływa na ludzi, ale również na branżę rozrywkową i Hollywood. Kilka dni temu oficjalnie podano, że na dwa tygodnie wstrzymano produkcje Netflix i The CW, chodzi m.in. o "Stranger Things", "Grace i Frankie", "Russian Doll", "Lucyfer", "Sex/Life", "Riverdale", "The Prom" (nowy musical Ryana Murphy'ego z Meryl Streep i Nicole Kidman), "Dynastia", "The Flash" i "Supergirl". Taką samą decyzję podjął zarządy HBO, FX i Apple TV+. Dlatego prawdopodobnie dłużej poczekamy na nowe odcinki serialu "Euforia", "Atlanta" i "Fargo", czy na premierę "Little America", "Lisey's Story" i "Mythic Quest: Raven’s Banquet". Okazuje się, że jest pewna produkcja, która nie zatrzymała prac nad kolejnymi odcinkami.

Wciągające seriale. Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i innych platformach streamingowych?

Te słynne filmy na Netflix zaraz znikną z platformy! O jakie tytuły chodzi? >>

Netflix: mimo koronawirusa nadal trwają prace nad tym słynnym serialem. O jaki tytuł chodzi?

Te zasady nie do końca obowiązują twórców pracujących poza USA. Ekipa "The Crown", która obecnie przebywa w Wielkiej Brytanii nadal nagrywa kolejne sceny. Zaskoczeni? Okazuje się, że trwają właśnie "ostatnie dni na planie 4. sezonu serialu" - podaje amerykański serwis Deadline. Tę decyzję podjął Left Bank Pictures, firma produkcyjna współpracująca z Netflix. Olivia Colman, Tobias Menzies czy Helena Bonham Carter nie ujawniają żadnych szczegółów, a ostatnie zdjęcia z "The Crown 4" trafiły do agencji fotograficznych na początku miesiąca. Co ciekawe, na dwa tygodnie wstrzymano prace nad drugim sezonem "Wiedźmina". Kolejne odcinki nagrywano w brytyjskiej hali produkcyjnej Arborfield Studios.

W 4. sezonie "The Crown" na Netflix pojawią się Emma Corrin jako księżna Diana oraz Gillian Anderson. Gwiazda serialów "Z Archiwum X", "Upadek" i  "Sex Udecation" wcieli się w charyzmatyczną Margaret Thatcher, premier Wielkiej Brytanii w latach 1979-1990. Powróci też obsada z poprzedniej serii: Josh O'Connor (serialowy książę Karol), Olivia Colman (Królowa Elżbieta II), Tobias Menzies (Książę Filip), Helena Bonham Carter (Księżniczka Małgorzata), Ben Daniels (Tony Armstrong-Jones), Erin Doherty (Księżniczka Anna), a także Marion Bailey (Królowa Matka).