Nowości na Netflix: maj 2019

Jeśli w majówkę pogoda nie dopisze to mamy dla was pomysł - włączcie Netflix. Już na początku miesiąca platforma przygotowała ciekawe nowości, m.in. dokument "Podbić kongres", serial Już nie żyjesz" z Christiną Applegate, "Ostatnie wakacje" z gwiazdą serialu "Riverdale", czy filmy (w tym polskie) na licencji. Tuż po długim weekendzie Netflix wypuści 4. sezon "Lucyfera" (już zacieramy ręce!), a także 3. sezon "Easy". Z nowości na Netflix musicie koniecznie jeszcze obejrzeć: "ReMastered: lwia część", "Gorzkie wino", "The Rain", "Ona się doigra", "Jak nas widzą", a także "What/If" z Renee Zellweger. Odliczamy już dni i godziny do tych premier Netfliksa. 

Ten słynny serial zaraz zniknie z platformy Netflix! O jaki tytuł chodzi? >>

Nowości na Netflix: "Podbić Kongres" (1.05.2019)

"Podbić Kongres" to zapis zaciekłej walki politycznej, jaką podczas wyborów połowy kadencji w 2018 r. cztery progresywne kandydatki stoczyły ze starymi waszyngtońskimi wyjadaczami. W ten sposób udało im się zachwiać ustalonym politycznym porządkiem. Jedną z bohaterek jest Alexandria Ocasio-Cortez. Dokument zdobył nagrodę publiczności za najlepszy dokument amerykański oraz nagrodę dla ulubionego filmu festiwalu na festiwalu filmowym Sundance w 2019 r. 

Nowości na Netflix: "Już nie żyjesz" (sezon 1, 3.05.2019)

Pełen czarnego humoru serial o potężnej przyjaźni łączącej wiecznie zestresowaną wdowę i pięknoducha z przerażającą tajemnicą na koncie.

Nowości na Netflix: "Jestem mordercą" (1.05.2019)

Thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Jak wiele będzie w stanie poświęcić dla śledztwa?

Nowości na Netflix: "Wszystko dobrze" (3.05.2019)

Zgwałcona przez szwagra swojego nowego szefa kobieta udaje, że nic się nie stało. Jednak zmiany, jakie spowodowała w niej tamta noc, mogą okazać się nieodwracalne.

 

Nowości na Netflix: "Cała moja rodzina" (3.05.2019)

Bardzo osobisty dokument, w którym homoseksualny filmowiec Hao Wu decyduje się przedstawić partnera i dzieci swojej tradycyjnej chińskiej rodzinie.

Nowości na Netflix: "Nie zważając na nic" (3.05.2019)

Po śmierci matki cztery siostry odkrywają szokującą rodzinną tajemnicę. Tak zaczyna się ich przygoda, która pozwoli im lepiej poznać własną przeszłość.

 

Nowości na Netflix: "Ostatnie wakacje" (3.05.2019)

Grupa nastolatków z Chicago wykorzystuje ostatnie wakacje przed studiami na poszukiwanie własnej tożsamości oraz skonfrontowanie marzeń z rzeczywistością.

Nowości na Netflix: "Abyss" (6.05.2019)

Prokurator odkrywa, że po wypadku obudziła się w zupełnie nowym wcieleniu. Wkrótce dowiaduje się też, że nie jest jedyną osobą, która żyje w nowym ciele.

Nowości na Netflix: "Lucyfer" (sezon 4, 8.05.2019)

Chloe próbuje pogodzić się z ponurymi wiadomościami od Lucyfera, a nieustępliwy duchowny robi wszystko, by nie dopuścić do wypełnienia proroctwa.

Nowości na Netflix: "Easy" (sezon 3, 10.05.2019)

Marc Maron, Gugu Mbatha-Raw, Dave Franco, Zazie Beetz, Jane Adams i inni w roli osób zagubionych we współczesnym labiryncie seksu i miłości.

Nowości na Netflix: "ReMastered: lwia część" (10.05.2019)

Dziennikarz poszukujący autora hitu „The Lion Sleeps Tonight” poznaje historię Solomona Lindy i odnajduje jego rodzinę żyjącą w slumsach Johannesburga.

Nowości na Netflix: "The Society" (sezon 1, 10.05.2019)

Nastolatkowie z bogatego miasteczka muszą wykreować własne struktury społeczne, kiedy w West Ham znikają wszyscy dorośli. Czy uda im się zapanować nad chaosem?

Nowości na Netflix: "Rodzina zawsze z tobą" (10.05.2019)

Zdradzona i upokorzona architekt wraca do rodzinnego miasta i ekscentrycznej rodziny, by zacząć życie od nowa. Na podstawie powieści.

 

Nowości na Netflix: "Gorzkie wino" (10.05.2019)

Grupa przyjaciółek wybiera się na weekend do hrabstwa Napa, aby uczcić 50. urodziny jednej z nich. Szybko jednak dają o sobie znać dawne animozje.

Nowości na Netflix: "Był sobie chłopiec" (16.05.2019)

Will nigdy nie musiał pracować - wygodne życie zapewniają mu tantiemy za popularną kolędę, przed laty skomponowaną przez ojca. Nie mając rodziny ani kłopotów finansowych, Will umila sobie czas zakupami, telewizją i niezobowiązującymi randkami. Pewnego dnia odkrywa, jak fantastycznymi kobietami są młode matki, samotnie wychowujące dzieci. Wymyśla więc sobie fikcyjnego synka, którego musi samwychowywać. Will sądzi, że udając odpowiedzialnego tatusia łatwiej nawiąże interesujące go znajomości. Jednak zbieg okoliczności sprawia, że zamiast atrakcyjnej trzydziestolatki w jego życie wkracza dwunastoletni Marcus - dziecko z problemami. W szkole dokuczają Marcusowi koledzy, a w domu mama wydaje się być coraz smutniejsza. Marcus uważa, że Will znajdzie na wszystko radę. Will, który zwykł starannie unikać życiowych problemów, nie zamierza zmieniać swojego beztroskiego życia na luzie, zwłaszcza, że poznaje uroczą Rachel. Czy nowa znajomość okaże się ważniejsza od przyjaźni z Marcusem?

Nowości na Netflix: "The Rain" (sezon 2, 17.05.2019)

Simone i przyjaciele, zamknięci w bezpiecznej strefie, muszą znaleźć lek, zanim wirus zabije Rasmusa i doprowadzi do zagłady ludzkości.

Nowości na Netflix: "White Gold" (sezon 2, 17.05.2019)

Choć Vincent pozbył się Walsha, nadal zmaga się z mnóstwem innych problemów. Musi stawić czoło światu przestępczemu i krwiopijczej konkurencji.

Nowości na Netflix: "Nailed It!" (sezon 3, 17.05.2019)

Nicole i Jacques powracają w roli jurorów, których wprawne oko zauważy wszystkie niedoskonałości często bardzo miernych wypieków.

 

Nowości na Netflix: "Wyspa" (22.05.2019)

Połowa XXI wieku. Dwójka głównych bohaterów, Lincoln Sześć-Echo (Ewan McGregor) i Jordan Dwa-Delta (Scarlett Johansson), którzy są jednymi z wielu mieszkańców zamkniętego ośrodka, myśli wciąż o tytułowej Wyspie - jedynym nie zanieczyszczonym skrawku ziemi. Lincolna dręczą koszmary, z ich powodu zaczyna wątpić w istnienie Wyspy. Jego wielka ciekawość w końcu doprowadza do odkrycia. Wszyscy mieszkańcy ośrodka są oszukiwani, a ich życie nie jest cenne. Z tego powodu Lincoln wraz z Jordan postanawiają uciec w nieznane...

Nowości na Netflix: "Ona się doigra" (sezon 2, 24.05.2019)

Nola Darling próbuje pozostać wierna swoim marzeniom i ideałom, jednocześnie utrzymując relacje z trzema kochankami. Serial Spike’a Lee oparty na jego przełomowym filmie.

Nowości na Netflix: "Joy" (24.05.2019)

Pracująca w Austrii nigeryjska prostytutka uczy swojego fachu pewną nowicjuszkę. Czy zaryzykuje i spróbuje zawalczyć o swoją wolność?

 

Nowości na Netflix: "Perfekcja" (24.05.2019)

W tym thrillerze o zawiłej fabule wirtuozka wiolonczeli po długiej przerwie w karierze odszukuje dawnych mentorów i odkrywa, że mają nową utalentowaną uczennicę.

Nowości na Netflix: "What/If" (sezon 1, 25.05.2019)

Trzymający w napięciu serial w stylu neo-noir, w którym para biednych nowożeńców przyjmuje lukratywną, lecz etycznie wątpliwą ofertę od tajemniczej kobiety.

Nowości na Netflix: "Bad blood" (sezon 2, 31.05.2019)

Nakręcony z rozmachem serial kryminalny oparty na prawdziwej historii rodziny Rizzuto, która przez dziesiątki lat rządziła mafią w Montrealu.

 

Nowości na Netflix: "Jak nas widzą" (31.05.2019)

Serial stworzony i wyreżyserowany przez Avę DuVernay. Opowiada o fatalnym działaniu amerykańskiego systemu sądownictwa podczas sprawy pięciu gwałcicieli z Central Parku.

Nowości na Netflix: "Chyba na pewno ty" (31.05.2019)

Wszyscy uważali, że Sasha i Marcus zostaną parą. Wszyscy, tylko nie oni. Ale gdy po 15 latach znów się spotykają, pojawia się pytanie, czy ci wszyscy nie mieli racji…

Nowości na Netflix: "Zabójcza oglądalność" (31.05.2019)

Świat celebrytów. Władza. Przestępstwo. Prawdziwa opowieść o brazylijskim prezenterze telewizyjnym, który zabił, by zwiększyć oglądalność swojego programu.