Polska zima jest najpiękniejsza. Wraz z Nenukko przenosimy się więc na chwilę w Tatry, do tymczasowego butiku marki umiejscowionym w kameralnej galerii handlowej Krupówki 4A. ELLE objęło patronatem inicjatywę - bądźcie pewni, że znajdziecie nas otulone w koce, schowane w przepastnych kapturach kultowych bluz marki i z kubkiem dobrej kawy w dłoniach. Dosiądźcie się do nas :)

Nenukko i ELLE w Zakopanem

W tym sezonie Nenukko i STRH Cafe & Gallery nadały tymczasowemu butikowi nazwę "Snow it all" powered by Puma. Mamy nadzieję, że to przepowiednia białego szaleństwa w samym sercu Zakopanego, czyli pod dobrze znanym adresem Krupówki 4A. Warto tu zajrzeć - przestrzeń Nenukko pop up store jest spójne z aurą marki. Znajdująca się na trzecim piętrze STRH Cafe & Gallery ugości Was w swoim klimatycznym, nowoczesnym wnętrzu z zachwycającym tarasem widokowym. Nenukko zaskoczy gości premierowymi modelami z aktualnej kolekcji oraz limitowaną serią dodatków, a Puma wzbogaci ofertę butiku o limitowane edycje sneakersów, które przybliżą trendy nadchodzącego sezonu.

Nenukko w Zakopanem

Atrakcją wydarzenia będą pierwsze otwarte warsztaty kawowe pod Tatrami "ZAKOchaj się w kawie", podczas których mistrzowie i znawcy tematu zafascynują nas tajnikami parzenia "małej czarnej". Gośćmi specjalnymi będą między innymi Agnieszka Rojewska czyli aktualna Mistrzyni Latte Art w Polsce oraz Elżbieta Citak - Mistrzyni Coffee in Good Spirits Polska 2011 i 2012. Doskonałą kawę zagwarantuje Coffee Proficiency, czyli krakowska palarnia, która sprowadza wyselekcjonowane ziarna wprost z najlepszych plantacji w Gwatemali, natomiast sprzęt do parzenia zapewni Coffeedesk. Koordynatorem warsztatów będzie Kasia Bilska - wielbicielka kawy i baristka z wieloletnim doświadczeniem.

Dodatkowo Nenukko i Puma zapowiadają także zimowy insta-konkurs z nagrodami, a STRH Cafe & Gallery zaprasza na chilloutowe wieczory z relaksującą playlistą. Spotkajmy się na Podhalu!

STRH Cafe & Gallery
Krupówki 4A, III piętro (nad cukiernią Samanta)
28 stycznia - 5 lutego
codziennie od 12.00 do 22.00