Z konsultantkami umówiło się aż trzydzieści pięć kobiet, które nie tylko poznały swoje doradczynie kosmetyczne w Warszawie, Wrocławiu, Opolu, Szczecinie i Przemyślu, ale też wygrały kosmetyki Mary Kay. Na spotkanie zabierały chętnie swoje przyjaciółki czy siostry i prawie wszystkie z nich dały bardzo pozytywny feedback po spotkaniu. Co najbardziej im się podobało? "Nauczyłam się paru rzeczy o kosmetykach, które powinnam dobierać do swojej skóry i dowiedziałam jakie powinnam omijać" powiedziała jedna z uczestniczek, a inna dodała, że zachwyciła ją "Możliwość wypróbowania kosmetyków. Poza tym bardzo ładnie zostałyśmy z koleżanką pomalowane i był to makijaż świetlisty". Kobiety zachwyciły też wiedza, humor i uprzejmość ekspertek Mary Kay.

Specjalistki beauty podpowiedziały zwyciężczyniom między innymi jak dobrać odpowiednią pielęgnację czy jaki makijaż podkreśli naturalne piękno, ale zdradziły też, jakie kosmetyki same uwielbiają.

Jeszcze przed akcją Doradczyni ds. Piękna, Marta Chowańska, mówiła: "Pokazuję proste rozwiązania na efektowny, indywidualnie dopasowany makijaż, którego wykonanie nie zajmuje więcej niż 15 minut. Jeśli poszukujesz prawdziwego piękna, chcesz podkreślić swoją urodę i nabrać pewności, mam dla Ciebie wyjątkowy serwis"

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło wypełnić krótką ankietę, a właściwie udzielić "urodowego wywiadu". Wygrały najbardziej kreatywne i zaskakujące odpowiedzi. Jak wyglądał dokładnie konkurs przeczytacie tutaj: Przyjaciółka od piękna. Weź udział w konkursie Mary Kay i wygraj bezpłatne konsultacje z ekspertką>>

Czy warto skorzystać z pomocy doradczyń beauty? To chyba nie ulega wątpliwości, a zachwyt finalistek konkursu mówi sam za siebie. W końcu konsultacja z ekspertem pomoże uniknąć wielu problemów: od przepchanej kosmetyczki, po niedopasowane do naszej skóry produkty oraz sprawi, że będziemy się czuć w swoim ciele jeszcze lepiej.