Od czego zaczyna? Zawsze od dokładnego oczyszczenia cery. To właśnie ten krok przygotowuje skórę na przyjęcie kosmetyków ze składnikami aktywnymi i warunkuje skuteczność wszystkich następnych etapów pielęgnacji. Który produkt w tej roli sprawdzi się najlepiej? Niezastąpiony Supreme Cleanser od Samarité, czyli żel do mycia o bardzo szerokim zastosowaniu, stworzony z myślą o nawet najbardziej delikatnej skórze. Więcej o tym kosmetyku dowiecie się z ust Karoliny, która jak sama przyznaje jest jego zadeklarowaną fanką.

W następnych krokach przychodzi czas na rozświetlające serum oraz niezwykle odżywczy krem. Oba produkty intensywnie współpracują by ukoić cerę i nadać jej zachwycającego efektu glow. A co ze składem? Musi być naturalny i aż po brzegi wypełniony rewitalizującymi ekstraktami.

Jeśli tak jak my uwielbiacie nieoczywiste zastosowania wielofunkcyjnych kosmetyków, koniecznie zostańcie z Karoliną do końca. Dowiecie się między innymi, który z jej ulubionych produktów do pielęgnacji twarzy rewelacyjnie odnajdzie się w roli żelu do brwi czy balsamu do ust.