O tym filmie mówi się od dawna! Bradley Cooper nie tylko wyreżyserował "Narodziny gwiazdy", jest współautorem scenariusza, ale również zagrał główną rolę. U jego boku zobaczymy Lady Gagę. O czym jest "A Star is Born"? Kariera Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, chyli się ku upadkowi, gdy poznaje utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally. Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny uczucie, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka. Jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą. Angaż otrzymali także: Andrew Dice Clay, Sam Elliott, Dave Chappelle, a także Greg Grunberg.

Lady Gaga skomentowała swój domniemany związek z Bradleyem Cooperem. "Chciałam, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani" >>

Czytaj też: Polskie komedie romantyczne >>

Bradley Cooper przygotowywał się do tej roli przez trzy lata, a w zwiastunie usłyszymy nawet jak śpiewa! "Narodziny gwiazdy" to kolejny remake filmu z 1937 roku. W poprzednich produkcjach zagrali: Janet Gaynor i Frederic March, Judy Garland i James Mason (1954), a także Barbara Streisand i Kriss Krtistofferson (1976 rok).

Polska premiera zaplanowana jest na 26 października 2018 roku (miesiąc później po amerykańskiej).