Fani niecierpliwie czekają na 8. sezon "Gry o tron". Niestety, kilka miesięcy temu, HBO zapowiedziało, że będą to ostatnie odcinki, które wyprodukuje amerykańska telewizja. Zaledwie wczoraj prezentowaliśmy wam pierwsze fragmenty z  nowej serii "Game of Thrones". Spokojnie, mamy kolejną wiadomość na otarcie łez. Znany kanał przygotowuje prequel tego kultowego serialu. Po miesiącach plotkowania, potwierdzono w końcu kto trafił do obsady oraz nazwisko reżysera.

Naomi Watts zagra w prequelu serialu "Gra o tron". Znamy resztę obsady!

Angaż Naomi Watts nikogo nie zaskoczyła. Informacja o tym pojawiła się w mediach już pod koniec października ubiegłego roku, a ujawnił ją George R. R. Martin na swoim blogu. Pisarz potwierdził również tytuł prequela - "The Long Night". "HBO właśnie podało pierwszą osobę, która trafiła do obsady. Naomi Watts jest jedną z gwiazd. Witaj w Westeros, Naomi." - napisał 70-letni Amerykanin. Już wiemy kto pojawi się u boku Naomi. Rolę w nowym serialu HBO otrzymali również: Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp, Toby Regbo oraz Josh Whitehouse. Za reżyserię i produkcję odpowiedzialna jest S.J. Clarkson ("The Defenders", "Zycie na Marsie", "Jessica Jones", "Orange Is the New Black", "EastEnders"). Scenariusz do odcinka pilotażowego napisała showrunnerka Jane Goldman.

Historia "The Long Night" rozegra się na 1000 lat przed wydarzeniami pokazanymi w "Grze o tron" w trakcie Ery Herosów. Jak podają niektóre serwisy internetowe prequel ma pokazać "kronikę upadku złotej ery bohaterów".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Westeros, here I come... #gameon #darksecrets

Post udostępniony przez Naomi Watts (@naomiwatts) Lis 1, 2018 o 5:52 PDT