"Królestwo" to zapierająca dech w dech piersiach opowieść o zwierzętach zawierająca piękne ujęcia przyrody pokazujące Puszczę Białowieską. Tylko w ten weekend film przyrodniczy obejrzycie za darmo! "M2 Films, zachęcając do pozostania w domach, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny udostępnia bezpłatnie „Królestwo”, film twórców hitów dokumentalno-przyrodniczych „Mikrokosmos” i „Makrokosmos”. Nie wychodząc z domu, w gronie całej rodziny, można przenieść się do samego środka puszczy, spacerować po lesie, podziwiać żubry, lisy, wilki, łosie i jelenie, a nawet więcej – oczami tych i innych zwierząt poznać historię natury i naszego kontynentu" - możemy przeczytać w informacji prasowej. 

"Zdjęcia do filmu powstawały m.in. w Puszczy Białowieskiej, jednym zachowanym miejscu, które oddaje charakter lasu w postaci, jakiej istniał tysiące lat temu. Twórcy filmu zabierają widzów do serca pełnej tajemnic prapuszczy, aby opowiedzieć o przyrodzie, tej najdzikszej i nietkniętej jeszcze ludzką ręką."

"Królestwo", najchętniej oglądany dokument w polskich kinach w 2016 roku, obejrzycie bezpłatnie na VOD.pl. Na dodatek, lektorką polskiej wersji językowej jest Krystyna Czubówna.