O Renée mogłybyśmy pisać bez końca. Ta polska marka co sezon zaskakuje nas kolekcjami, które chciałybyśmy w całości skopiować i wkleić do swojej garderoby. Tej jesieni Renée zabiera nas w romantyczną podróż na wschodni brzeg Irlandii, gdzie w nostalgicznym krajobrazie szukamy wspomnień o dawnej miłości.

Twarzą romantycznej kampanii na sezon Fall 2021 została przepiękna Patrycja Sobolewska, która doskonale odnalazła się w kobiecym klimacie tegorocznej kolekcji.

Jesień w interpretacji Renée to przede wszystkim subtelne, zgaszone kolory ziemii. W palecie barw dominuje zgaszony róż, czekoladowy brąz, a także głęboka, butelkowa zieleń. W kolekcji znajdziemy mocne nawiązania do estetyki lat 70., z których nieustannie czerpią światowi projektanci. W tym sezonie jednak Renée serwuje je w minimalistycznym i niezwykle świeżym wydaniu. Nie zabrakło jeansów z wysokim stanem o prostych nogawkach, pikowanych kurtek czy lekkich sweterków z kołnierzykami o fantazyjnym splocie.

Ubrania z jesiennej kampanii najchętniej nosimy warstwowo i bez obaw miksujemy ze sobą różne tkaniny, kroje i trendy. Kraciaste sukienki maxi łączymy z plecionymi bezrękawnikami, a mięsiste swetry khaki ze święcącym triumfy popularności motywem panterki i ponadczasowym trenczem.

Faworyci? Cała nasza redakcja już teraz marzy o spodniach z ekoskóry w czekoladowym odcieniu. Stylizacje uzupełnimy oversizeową koszulą, klasyczną marynarką i botkami na masywnej podeszwie z kampanii Renée x Patrycja Sobolewska.

Nowości z jesiennej kolekcji Renée są już dostępne na stronie marki na www.renee.pl

 

Credits:

 

Koncept/Scenariusz/Reżyseria/: Sitarsky

Modelka: Patrycja Sobolewska / Model Plus

Fotograf: Katarzyna Bielska

Asystent: Michał Zajączkowski

DOP: Mateusz Golis

Asystent: Maciej Dydyński

Stylizacja: Maciej Dąbroś

Makijaż: Ola Łęcka / BukuTeam

Włosy: Tomasz Mickiewicz / White Noise

Retusz: Agata Bielska

Montaż: Oskar Karpiński

Korekcja barwna: Szymon Obrostek

Produkcja: Dominika Tchórzewska & Khoi Phan Minh / Renee.pl