Snake bites 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Studs (@studs)

Snake bites, czyli dwa blisko położone drobne kolczyki w płatku ucha przypominające ugryzienie węża. Będą jednym z najwiekszych trendów w piercingu na 2022 rok. Nic dziwnego, są nieoczywiste i od razu przyciągają uwagę. Jakie kolczyki wybrać do stylu snake bites? Drobne wkręty w twoim ulubionym stylu.

Wyjątkowe, ręcznie robione akcesoria od polskich marek. Są piękne i jedyne w swoim rodzaju>>

Kompozycja kół

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Studs (@studs)

Kolczyki koła to od wielu sezonów podstawa naszych akcesoriów. Pasują każdemu i do każdej stylizacji. Jak jeszcze bardziej je podkręcić? Noś po kilka na jednym uchu, różnej wielkości w zależności od położenia, ale najlepiej wyglądają te małe i średnie. Możesz wybrać klasyczne, proste, lub modne w tym sezonie zdobione o nieregularnych formach

Podwójny helix

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Studs (@studs)

Masz przekłute tylko płatki ucha, a chciałabyś wypróbować nowy styl? Helix to drugie najpopularniejsze miejsce na kolczyk w uchu. W tym roku idziemy o krok dalej i zakładamy w nim dwa kolczyki obok siebie - podpatrzone u Kai Gerber w stylu snake bites.

Mieszaj, lub noś w komplecie

gettyimages

Nosząc 3 lub więcej kolczyków w jednym uchu, możesz stworzyć nieskończenie wiele wyjątkowych kompozycji. Dla efektu minimalistycznego, schludnego looku noś identyczne drobne koła, lub mikro wkręty. Zbyt proste? Połącz rożne metale, formy i wielkości kolczyków dla super oryginalnej stylizacji. 

To najmodniejszy sposób na noszenie pierścionków w 2022 roku. Nada charakteru każdej stylizacji i podkręci twój manicure>>