Prezenty dla znaków zodiaku: Rak [Święta 2021, prezentownik]

Prezenty na Święta 2021? Romantyczne i wrażliwe Raki uwielbiają upominki gwiazdkowe od serca, które podkreślają łączącą Was więź albo po których widać, jak dobrze znacie zainteresowania i pragnienia obdarowywanej osoby. Ich sentymentalna natura sprawia, że doceniają przedmioty lokalnych twórców, książki poszerzające horyzonty i niszowe projekty, o których nigdy nie słyszały. Poza tym uwielbiają niespodzianki w duchu vintage (te autentyczne starocie z antykwariatu czy pchlego targu, ale także stylizowane na retro). Podarujcie zodiakalnemu Rakowi coś, co dotknie jego duszy, rozbudzi ogień zainteresowań, ukoi zmysły i pomoże mu znaleźć chwilę wytchnienia w zabieganej codzienności. 

Pamiętajcie, że Raki nie lubią typowych prezentów pod choinkę - podarunek na Gwiazdkę 2021 musi mieć głębsze znaczenie.

Prezent dla Bliźniaka. Co podarować na Gwiazdkę zodiakalnemu Bliźniakowi? [Święta 2021]>>

Najlepszy prezent dla Ryb. Co podarować na Gwiazdkę zodiakalnym Rybom? [Święta 2021]>>

Co w takim razie konkretnie warto kupić temu znakowi zodiaku? Rak na pewno doceni takie upominki, jak dobra książka non-fiction (na przykład coś z ostatnio wydanych przekładów Joan Didion) czy płyta winylowa, z którą będzie mógł spędzać długie zimowe wieczory (nasza propozycja to na pewno coś Sharon Van Etten, Patti Smith albo Angel Olsen), a żeby to wszystko dobrze brzmiało - dodatkowy głośnik Marshall w starym stylu. W oko naszemu krabowi na pewno wpadną też perełki ceramiczne, takie jak nakrapiany kubek Trzask Ceramicsświecznik z pudelkiem &Klevering z Lui Store i figurka z pieskiem Soil Ceramics oraz okrągły wazon z kolorowego dmuchanego szkła z Hay (dostępny w Yestersen)kadzidełka Auura, które są naturalnie i ręcznie robione. Do tego wszystko, co vintage: kowbojki (zajrzyjcie do warszawskiego sklepu KEX), stary plakat filmowy z Polskiej Szkoły Plakatu albo oryginalny Polaroid wraz z zapasem wkładów. 

Świecznik z pudelkiem. &Klevering (dostępny w Lui Store) / mat. prasowe

Prezenty na Święta 2021: zodiakalne. Co kupić Rakowi? [jeszcze więcej pomysłów na prezenty na Święta 2021]

Rak ucieszy się też z pewnością z biżuterii z przesłaniem:

Jednego z minimalistycznych projektów modowych polskich marek:

Torebki, która będzie niewielka, ale bardzo praktyczna:

Prezent dla Skorpiona. Co podarować na Gwiazdkę zodiakalnemu Skorpionowi? [Święta 2021]>>

Olejku CBD:

Zmysłowej bielizny we francuskim stylu:

I kosmetyków, które zadbają holistycznie o skórę i ciało zodiakalnego Raka oraz pozwolą mu się zrelaksować.

Więcej pomysłów na prezenty według znaku zodiaku Raka znajdziecie w naszej galerii. 

Filmy świąteczne na Netflix. Poznaj najlepsze i najpopularniejsze komedie świąteczne. Co warto obejrzeć jeszcze przed Bożym Narodzeniem?>>