ELLE International Beauty Awards 2017

Jakie kosmetyki powinny znaleźć się w naszej kosmetyczce w tym roku? Na to pytanie postanowiły odpowiedzieć redaktorki działu urody ELLE na całym świecie (w aż 46 edycjach magazynu!). Nagrody zostały przyznane 28 lutego w eleganckich wnętrzach Warszawskiego Snu Mateusza Gesslera. W restauracji, przy stołach zasłanych białym obrusem, na których czekały zielone koktajle i zdrowe przekąski, usłyszałyśmy werdykt przychylny dla urody. Wybrano produkty z siedmiu kategorii - makijaż, zapach, pielęgnacja twarzy, ciało, polskie kosmetyki, kosmetyki do włosów oraz kosmetyk dla mężczyzny. Dowiedziałyśmy się, w które z nich na pewno warto zainwestować. Z wielką korzyścią dla ciała i urody!

Największym hitem pośród polskich kosmetyków do ciała okazał się być balsam brązujący pod prysznic marki Lirene. To produkt, który ma wiele atutów. Wyróżnia go innowacyjna formuła, pozwalająca na bezpieczne opalanie bez wychodzenia z kabiny prysznicowej. Nie trzeba starannie nakładać emulsji, by uzyskać efekt jednolitej, przyciemnionej skóry, bez niepożądanych smug. Kosmetyk ma przyjemną woń, w niczym nie przypominającą przykrego zapachu klasycznych samoopalaczy. Jego użycie daje natychmiastowe efekty - skóra zyskuje ładny koloryt już pierwszego dnia od zastosowania.

Opinia redaktorki:

Marta Drożdż, szefowa działu Urody ELLE

Balsam, który stopniowo opala skórę, a do tego nie zostawia smug ani nie ma typowego zapachu samoopalacza. Ideał. A to, że mogę stosować go pod prysznicem, sprawiło, że zdyskwalifikował wszystkie inne sposoby na bezpieczne opalanie.

Dziękujemy Hotelowi Przystań w Olsztynie za możliwość nagrania wideo EIBA i ugoszczenie nas w swojej przestrzeni.

Wygrane kosmetyki ELLE International Beauty Awards 2017 - Kup teraz:

Krem Sisleÿa l'Intégral Anti-Age extra-riche Sisley

 

Bielenda Rose Care serum różane

Brązujący balsam pod prysznic Lirene