ELLE International Beauty Awards 2017

Jakie kosmetyki powinny znaleźć się w naszej kosmetyczce w tym roku? Na to pytanie postanowiły odpowiedzieć redaktorki działu urody ELLE na całym świecie (w aż 46 edycjach magazynu!). Nagrody zostały przyznane 28 lutego w eleganckich wnętrzach Warszawskiego Snu Mateusza Gesslera. W restauracji, przy stołach zasłanych białym obrusem, na których czekały zielone koktajle i zdrowe przekąski, usłyszałyśmy werdykt przychylny dla urody. Wybrano produkty z siedmiu kategorii - makijaż, zapach, pielęgnacja twarzy, ciało, polskie kosmetyki, kosmetyki do włosów oraz kosmetyk dla mężczyzny. Dowiedziałyśmy się, w które z nich na pewno warto zainwestować. Z wielką korzyścią dla ciała i urody!

Bezkonkurencyjny wobec innych produktów okazał się być krem Sisleÿa L’Intégral Anti- Âge marki Sisley. To wyjątkowy kosmetyk odmładzający, który zawiera ponad 50 składników aktywnych. Produkt ten skutecznie pielęgnuje skórę i zapewnia jej ochronę przed trzema wymiarami starzenia: środowiskowym, genetycznym oraz behawioralnym. Badania pokazują, że starzenie behawioralne (czyli to związane z prowadzonym przez nas trybem życia) może wpływać na wygląd naszej skóry w większym stopniu, niż starzenie genetyczne. Działając na cykl życiowy komórek Sisleÿa L’Intégral Anti- Âge jest w stanie działać na widoczne oznaki wieku w sposób kompleksowy – widocznie spłyca zmarszczki oraz wygładza i rewitalizuję skórę.

Krem sprawia, że twarz staje się aksamitna w dotyku, wygląda na świeżą oraz wypoczętą. Otula skórę przyjemnym zapachem i sprawdza się zarówno na dzień, jak i noc.

Opinia redaktorki:

Caroline Skejlbred ELLE Norwegia

Gdybym miała wybrać tylko jeden kosmetyk przeciwstarzeniowy na całe życie, z pewnością byłby nim ten krem.

Dziękujemy Hotelowi Przystań w Olsztynie za możliwość nagrania wideo EIBA i ugoszczenie nas w swojej przestrzeni.

Wygrane kosmetyki ELLE International Beauty Awards 2017 - Kup teraz:

Krem Sisleÿa l'Intégral Anti-Age extra-riche Sisley

 

Bielenda Rose Care serum różane

Brązujący balsam pod prysznic Lirene