Kosmetyczka Roku - konkurs

Masz swoją ulubioną kosmetyczkę, którą poleciłaś wszystkim koleżankom i siostrze? Znasz świetnego kosmetologa, którego praca zasługuje na wyróżnienie? A może to Ty pracujesz w gabinecie urody lub SPA i wierzysz w swój talent? Właśnie wystartował konkurs Kosmetyczka Roku, w którym liczą się wiedza i umiejętności. To już siódma edycja tego istotnego dla branży beauty plebiscytu, a jego organizatorem i patronem jest marka Bielenda Professional. Żeby się do niego zgłosić, wystarczy wejść na stronę kosmetyczkaroku.pl i wypełnić test online (można się w nim sprawdzić do 6 października). Dodatkowo każdy z Was może zaprosić do udziału swoją kosmetyczkę: zgłosić jej kandydaturę mailowo lub przez profil marki na Instagramie, a Bielenda Professional zaprosi ją do udziału w konkursie. Uwaga - jeśli Wasza kandydatka znajdzie się w finale, otrzymacie atrakcyjny prezent! 

Konkurs skierowany jest do wszystkich specjalistów w Polsce - bez względu na specjalizację czy stosowane metody pielęgnacji.

Zgłoszenia będzie oceniać profesjonalne jury, złożone z niezależnych ekspertów rynku kosmetologicznego oraz wyjątkowego gościa: wokalistki Magdy Steczkowskiej. To oni w obiektywny sposób ocenią m.in. umiejętności, wiedzę oraz biegłość w wykonaniu zabiegów. Wybrana dziesiątka spotka się w finale konkursu, by w poprawny i najszybszy sposób odpowiedzieć na pytania testowe, przygotowane na stronie kosmetyczkaroku.pl.

W finale zostaną przyznane prestiżowy tytuł Kosmetyczki Roku 2019 oraz nagroda główna: samochód i zestaw prezentów o łącznej wartości ponad 60 tysięcy złotych. Oprócz nagrody głównej, organizatorzy przygotowali kilka cennych wyróżnień, w tym jedno przyznane głosami internautów. To jednak nie wszystko. W tegorocznej edycji finalistów czeka również zaproszenie do udziału w inspirujących warsztatach i prelekcjach ekspertów, które poprowadzą goście specjalnej edycji Akademii Bielenda Professional, odbywającej się następnego dnia po finałowych zmaganiach.