Czerwcową pełnię uważa się za jedną z najpiękniejszych w roku. Jej oficjalna nazwa, Truskawkowy Księżyc, od razu wywołuje przyjemne skojarzenia. Wywodzi się ona z kalendarza księżycowego Rdzennych Amerykanów. Oznacza czas zbiorów dzikich truskawek, czyli poziomek na ziemiach słowiańskich. Już niedługo zagłębimy się w swoją duchowość i doświadczymy magicznych chwil. 

Superksiężyc: pełnia w Strzelcu - data

Pełnia w Strzelcu to okazały Superksiężyc. Z pewnością oślepi nas swoim blaskiem, przypominając o swojej obecności. Tarcza Luny powiększy nawet o 14 procent. Wszystko dlatego, że księżyc znajdzie się wyjątkowo blisko Ziemi. Najsilniej poczujemy go 4 czerwca, lecz już w dniach przed i po pełni zaczniemy doświadczać motywów związanych z tym szczególnym zjawiskiem. 

Superksiężyc to czas potężnej mocy i istotny punkt kulminacyjny. Okaże się lekarstwem na niepokój, niepewność czy poczucie oderwania od misji duszy. 

Truskawkowy Księżyc - emocje i duchowość

Truskawkowy Księżyc to pierwsza pełnia, jakiej doświadczymy po sezonie zaćmień. Wibruje lekkością i radością, której brakowało nam w ostatnich miesiącach. Stworzy dla nas idealne warunki do manifestacji najodważniejszych marzeń. Wprowadzi do życia więcej równowagi. Zabierze w przygodę. Oderwie od rutyny. Oswoi z nieznanym. Zastanów się, czego właśnie teraz potrzebujesz. Jeśli coś odwlekałaś lub zmagałaś się z lenistwem, za chwilę otrzymasz impuls do działania. 

Łucznik mierzy wysoko - co masz zrobić w tej fazie?

Strzała Strzelca mierzy ponad horyzont. Jest wystrzeliwana z wielką precyzją, lecz to, gdzie wyląduje, zależy od wielu losowych czynników. Czasami trafi w dziesiątkę, innym razem chybi. Pełnia w Strzelcu to dobra okazja, aby zastanowić się nad swoim celem. Czy odważysz się wypuścić swoją strzałę w kierunku, który przyniesie zwycięstwo? A może kierujesz ją zbyt nisko, zakładając, że i tak się nie uda? Użyj wibracji tej fazy księżyca, aby jasno określić, czego chcesz od życia. Poświęć energię temu, co od przynosi ci satysfakcję. 

Strzelec jest uczniem życia i poszukiwaczem przygód. Nie boi się podejmować wyzwań, by kontynuować swój samorozwój. Rządzi nim Jowisz, planeta szczęścia, obfitości, dostatku oraz głębokich duchowych prawd. Niektóre rozdziały naszego życia są trudniejsze niż inne, ale wszystko, co złe, w końcu przemija, a my zostajemy wzbogaceni w doświadczenie. Nasza podróż po Ziemi to wspaniała przygoda. Optymistyczna energia Strzelca przypomina, aby pielęgnować w sobie dziecięcą radość i zawsze znajdywać czas na zabawę. 

  • Co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwa?
  • Na widok czego czujesz motyle w brzuchu?

Odpowiadając sobie na te pytania, zaczniesz pracować z energią pełni w Strzelcu. Uwolnij się z mglistego zamętu. Powędruj w miejsce, które wydaje się lżejsze dla serca i duszy.

Wpływy asteroidy Juno - praca nad związkiem

Juno, jedna z czterech głównych asteroid, uaktywni się w trakcie pełni. W astrologii Juno reprezentuje niezależnego kochanka. Niektórzy zatracają się w związkach i zapominają, kim są jako jednostka. Robią to, czego wymaga od nich partner, oddalając się od misji swojej własnej duszy. W Truskawkowy Księżyc Juno zmusi nas do walki o swoją niezależność. Nie pozwoli, abyśmy czuli się zagubieni, podążając cudzą ścieżką. Ważne, byśmy teraz docenili swoje dary i podjęli pracę nad własnymi marzeniami. To dobry czas na szczere rozmowy z drugą połówką. Odważ się zawalczyć o samą siebie.