Ma bufiaste rękawki, wzór w różowo-białą kratę à la cerata, odcięcie w talii i zapięcie na guziki. Sukienka Kitri stała się tak bardzo popularna na instagramie (ma ją w szafie m.in. Jessie Bush - influencerka, którą śledzi prawie 400 000 osób), że zniknęła w mig ze sklepu internetowego. Jak dowiedział się serwis Who What Wear na liście oczekujących na słynna kreację Kitri znajduje się ponad 1500 osób (!). Jeśli chcecie się do niej dopisać, musicie na stronie marki wyszukać nazwę modelu, czyli "Lenora". Cena? Niemała. Sukienka kosztuje £125, czyli około 600 zł. 

Sukienka Kitri / mat. prasowe

Oprócz sukienki Kitri "Lenora" w kratę, do wyboru są także kreacje o tym samym kroju w odcieniach zieleni, różu i czerni. Dziewczyny noszą je w towarzystwie modnych teraz naszyjników z muszelkami, kolorowych okularów przeciwsłonecznych, welurowych opasek typu Puffy Headbands, koszyków i sandałków na obcasie (zobaczcie w naszej galerii!). Kreacja świetnie odnajduje się w stylizacjach utrzymanych w retro stylu. 

Kitri to brytyjska marka założona i działająca w Londynie przez mały zespół projektowy. Jak sami piszą, brand stworzyli z frustracji wynikającej z niemocy znalezienia w dla siebie odpowiednich ubrań. Ich główne założenie? Super jakość za przystępną cenę. Projektanci Kitri starają się także, żeby każdy element ich kolekcji był wyjątkowy, oryginalny i charakterystyczny i żeby pokochały go kobiety na całym świecie. Jak widać z sukienką "Lenora" te cele udało im się osiągnąć.