Mroźny Księżyc - pełnia w listopadzie

Dużo dzieje się w tym miesiącu. Retrogradacja Merkurego w Skorpionie, miłosny wir Wenus w Strzelcu, a teraz pełnia księżyca w Byku, która rozjaśni niebo w nocy 12-tego listopada. W kalendarzu rolników to Mroźny Księżyc, bo wraz z nim nadchodzą pierwsze przymrozki. Ta faza może również ochłodzić relacje, być przyczyną konfliktów i nieporozumień. W jej trakcie będziemy szczególnie wrażliwi na cudzą opinię, możemy wyolbrzymiać najmniejsze problemy.

Nie taki diabeł straszny, jak go malują - pełnia listopadowa jest czasem szczególnie sprzyjającym spełnianiu  zachcianek. Spłynie na nas energia Byka dająca ambicje oraz siłę do działania. Nie zmarnuj potencjału najbliższych dni, a poprawi się twoja sytuacja finansowa. Ten znak zodiaku lubi żyć rozkosznie i na pewno skłoni cię do chwil relaksu. Byk ceni sobie dobre jedzenie, sztukę oraz lampkę wina z wyższej półki. Będziesz mieć ku temu niejedną okazję!

Mroźny Księżyc - pełnia w Byku

Bykiem rządzi zmysłowa planeta Wenus i żywioł ziemi. Ten znak kojarzy się z luksusem, wygodą oraz zmysłowością. Energia Byka jest skupiona wokół kwestii materialnych, wskazuje drogę do zdobycia pieniędzy. Jej oddziaływanie to dobra okazja, by wziąć sprawy finansowe w swoje ręce. Poświęć ten czas na spokojne planowanie i rozwiązywanie problemów pieniężnych. Uważnie się rozglądaj, bo właśnie teraz masz szansę znaleźć nowe źródło dochodów. Najbliższe dni sprzyjają afirmacjom przyciągającym dobrobyt. 

Chwyć byka za rogi i spełniaj marzenia.

Mroźny Księżyc - ochłodzenie w związkach

Uwaga! Listopadowa pełnia może ochłodzić atmosferę w związkach, gdyż odbywa się w trakcie retrogradacji. Słońce naprzeciwko Księżyca sprawia, że ​​dom, rodzina i relacje intymne staną się dla nas wyjątkowo drażliwe. Negatywny wpływ na nasze emocje utrzyma się do dwóch tygodni trwania tej fazy. Przeciwstawne siły, jak praca kontra dom lub to, czego potrzebujesz w porównaniu z tym, czego chcesz, wywołają wewnętrzny niepokój. Postaraj się nie ulec konfliktom i kryzysom, wiedz, że to tylko przejściowa sytuacja.

Mroźny Księżyc - spokój w pełni

Pełnia księżyca zwiększa intuicję i emocjonalność. W jej trakcie powinnaś zastanowić się nad tym, co burzy harmonię w twoim życiu. Z końcem jesieni warto zamknąć sprawy, które od miesięcy nie dają nam spokoju. Wibracja Byka skłania do relaksu. Ten ziemski znak szczególnie pobudza zmysł węchu, dotyku oraz smaku. Zafunduj sobie urodowy rytuał w postaci masażu czy aromaterapii. Kolacja w ciemności w ramach randki z ukochanym też brzmi jak super plan! 

Księżyc w Byku wspiera trwanie w swoich postanowieniach. Jeśli właśnie teraz zaczniesz ćwiczyć i jeść zdrowo, bądź pewna, że przerodzi się to w trwały nawyk.