Nowy smartfon Motoroli sprawia oszałamiające wrażenie zarówno z wyglądu, jak i w dotyku. Szczególnie wersja przygotowana w kolorze roku 2022 Pantone – Veri Peri. Każda z wersji — Very Peri, Aqua Foam, Black Onyx i Ice Palace — ma wbudowaną w tylną ściankę dyskretną próbkę koloru Pantone i umożliwia personalizację telefonu z wykorzystaniem koloru w całym interfejsie użytkownika.

Motorola edge 30 neo jest smukła, lekka, elegancka i sprawia, że jej właściciel wyróżni się pod każdym względem. Wystarczy szybkie spojrzenie na spód telefonu, by sprawdzić, czy są nowe powiadomienia lub czy ktoś dzwoni. Moduł aparatu jest otoczony paskiem LED, który rozświetla się na różne sposoby, informując o tym, co się dzieje, bez rozpraszania uwagi użytkownika.

Nowa Motorola to nie tylko modne kolory, to również najnowocześniejsza technologia. Edge 30 Neo ma wyświetlacz pOLED o przekątnej 6,28 cala i częstotliwości odświeżania 120 Hz, co sprawia, że przewijanie treści jest naprawdę płynne. Wyświetlacz pomimo kompaktowych rozmiarów oferuje pełnię możliwości, w tym ponad miliard odcieni kolorów oraz wrażenia klasy kinowej. Miłośników rozrywki zainteresują z pewnością dwa duże głośniki stereo z technologią Dolby Atmos.

Bezkompromisowa Motorola edge 30 neo oferuje funkcje wyróżniające ją spośród podobnych cenowo produktów obecnych na rynku, w tym ładowanie TurboPower™ z mocą 68 W oraz dwa zaawansowane aparaty do wyboru odpowiednio do okoliczności. Aparat główny o wysokiej rozdzielczości 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu robi niezwykle ostre zdjęcia w dziennym świetle. System fotograficzny nowego modelu edge dopełnia zaawansowana matryca umożliwiająca robienie zdjęć z trzech fascynujących perspektyw. Aparat przedni o rozdzielczości 32 MP z technologią Quad Pixel robi spektakularne selfie o wysokiej jakości.

Edge 30 neo działa z wydajnym procesorem Snapdragon 695 5G, który umożliwia łączność o wysokiej przepustowości i niskim poziomie opóźnień, eliminując zakłócenia podczas pracy i korzystania z rozrywki. Dzięki niemu użytkownicy zyskują płynniejsze działanie gier i strumieniowe odtwarzanie filmów, a także funkcje fotograficzne o profesjonalnej jakości.

To nie wszystko - po raz pierwszy w branży marka smartfonów zaskakuje klientów nowym wrażeniem zmysłowym: firmowym zapachem Motoroli, którym zostanie nasycone opakowanie każdego z nowych urządzeń motorola edge. Ekskluzywny zapach Motorola został opracowany we współpracy z Firmenich — największą na świecie prywatną firmą z branży aromatów i smaków.

Nowa edge 30 neo jest oferowana w pudełkach bez plastiku, z nadrukami z naturalnego atramentu pochodzącego z soi i materiałami pochodzącymi w 60% z odzysku pokonsumenckiego. Jest to zgodne z dążeniem firmy do osiągania celów ekologicznych oraz wywierania pozytywnego wpływu na społeczności, w których prowadzi działalność.