Monika Brodka jest jedną z bardziej prywatnych gwiazd polskiego show biznesu, rzadko pojawia się na ściankach, a podczas wywiadów stroni od nadmiernego dzielenia się swoim życie osobistym. Kariera piosenkarki rozpoczęła się niemalże dwie dekady temu, po wygranej w programie muzycznym "Idol". Od tamtego momentu Brodka stała się rozpoznawalną w całej Polsce wokalistką. Jest autorką kultowych utworów w tym "Miałeś być", "Granda" czy "Miał być ślub". Jej styl zarówno muzycznie, jak i osobiście bardzo się zmienił. Jej związki i życie prywatne zawsze pozostawało jednak w cieniu, a gwiazda skupiała się na promowaniu swojej muzyki. 

Jak ujędrnić skórę? Najlepsze sposoby na wymodelowanie ciała

Nowy partner Moniki Brodki

Przed laty Brodka spotykała się z aktorem Janem Wieczorkowskim, a od 2016 roku związana była z Przemkiem Dzienisem. Mężczyzna był bliskim współpracownikiem artystki. To on odpowiadał za oprawy wizualne płyt Brodki, a także prowadził studio w którym powstawały jej utwory. Jak zauważyli niedawno obserwatorzy z profili na mediach społecznościowych zniknęły wspólne zdjęcia pary. Teraz media obiegła informacja, że związek ten jest już przeszłością, a gwiazda jest aktualnie z cztery lata młodszym, również fotografem, Maksymem Rudnikiem. Na instagramowym profilu nowej miłości Brodki, można znaleźć kilka jej zdjęć. 

Jakie ubrania noszą najmodniejsze it girls na ulicach Paryża? Jeszcze więcej inspirujących stylizacji z PFW wiosna-lato 2023

10 powodów, dla których warto kupić listopadowe ELLE