Paznokcie 2019 - trendy w manicure

Koniec z ciemnymi, smutnymi barwami, w nadchodzących miesiącach będziemy bawić się kolorami. Także na paznokciach. Modny manicure na wiosnę 2019 to nie tylko wzorki typu "cow print nails", brokatowe płytki, czy holograficzne "CD nails". To również powrót do ukochanych pasteli, a zwłaszcza delikatnych róży, błękitów czy mięty. Jednak tym razem w innej odsłonie. Hitem na instagramie jest już "Rainbow Nails", czyli wzór tworzący tęczę! 

Modne paznokcie 2020: Magnetic Galaxy Nails, czyli manicure inspirowany kosmosem [trendy 2020] >>

Modne paznokcie na koniec roku: Confetti Nails [trendy 2019] >>

Modne paznokcie 2019: Jelly Nails są hitem na instagramie. Skusicie się na manicure w tym stylu? >>

Modne kolory paznokci na wiosnę 2019 >>

Modne paznokcie 2019: Rainbow Nails, czyli modny manicure na wiosnę

Na jakie kolory będziemy malować paznokcie wiosną 2019? Nie musimy wybierać jednego odcienia, modny będzie wielobarwny manicure o ciekawej nazwie "Rainbow Nails". Ten trend 2019 ma już wiele fanek, zwłaszcza na instagramie. Jeśli wpiszecie hashtag #rainbownails w wyszukiwarce aplikacji, wyskoczy wam ponad 100 tys. zdjęć. Nadal nie jesteście przekonani? "Rainbow Nails" pokochały już niektóre blogerki i influencerki, m.in. Emily Weiss (założycielka marki Glossier), czy Alyssa Coscarelli (była redaktorka Refinery 29). Tęczowe modne paznokcie lansuje również Mei Kawajiri, będąca artystką w tej dziedzinie i jedną z najbardziej rozchwytywanych manikiurzystek. Na liście jej klientów znajdują się Gigi i Bella Hadid, Ariana Grande, Imaan Hammam, Sophia Bush, a nawet... Marilyn Manson. Modny manicure w tej wersji spodobał się również Betinie R. Goldstein, również znanej manikiurzystce i projektantce biżuterii o nazwie "Doublemoss Jewelry". Amerykanka ostatnio pracowała przy kampanii Calvin Klein oraz Proenza Schouler, czy przy sesji dla amerykańskiej edycji Galmour, Harper's Bazaar i InStyle, czy Vogue Mexico. 

Modne paznokcie 2019 [trendy wiosna-lato 2019] >>

Te modne paznokcie lansują Bella i Gigi Hadid. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów na manicure >>

Paznokcie w stylu "Rainbow Nails" zrobicie przy pomocy kilku barw: różu, pomarańczy, żółci i niebieskiego, ale możecie też stworzyć swoją wersję tego manicure. Np. malując płytkę na kilka odcieni "pastel pink" lub zamiast miętowej zdecydujecie się na oliwkową zieleń. Skusicie się na modne paznokcie o nazwie "Rainbow Nails".

Te modne paznokcie na lato lansuje Kylie Jenner. Poznaj jeden z najpopularniejszych trendów na manicure >>

Modne paznokcie wiosna 2019: Rainbow Nails. Propozycje na modny manicure