Legginsy sportowe to również idealne "spodnie" do chodzenia po domu. Najlepsze, wręcz idealne legginsy powinny przylegać do ciała. Niby nic odkrywczego, ale te troszkę za duże często zsuwają się, a ciągłe poprawianie się podczas treningu tylko sprawia, że tracimy skupienie podczas ćwiczeń. Kilka lat temu hitem były legginsy sportowe typu biodrówki - do dziś można je kupić w sklepach, ale ich minusem było podkreślenie niedoskonałości w okolicy pasa. Teraz najpopularniejszy model legginsów sportowych to ten z wyższym stanem, ukrywający wszelkie oponki czy brzuszek. Mając takie legginsy nie musimy przejmować się podczas ćwiczeń, że coś nam widać albo koszulka za bardzo się podwinęła.

Siedząc głównie w domu często wybieramy właśnie dresy lub legginsy na naszą stylizację w ramach "home office", nawet jeśli nie myślimy teraz o treningu. Sprawdźcie najpopularniejsze legginsy sportowe, z których będzie zadowolona zarówno fanka aktywności fizycznych, jak i domatorka, dla której sportem jest siedzenie na kanapie.

Legginsy sportowe w czarnym kolorze

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nike Women (@nikewomen) Sie 15, 2019 o 8:59 PDT

Najczęściej kupujemy legginsy właśnie w tym kolorze. Powód? Według starej zasady "czarny wyszczupla" i najlepiej prezentuje się na siłowni (to opinia niektórych kobiet). Prawdą jest, że do czarnych spodni najłatwiej dobrać kolorową koszulkę. I tak jak czarny denim staje się podstawą naszej stylizacji. 

Legginsy sportowe w niebieskim lub granatowym kolorze

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nike Women (@nikewomen) Lip 14, 2016 o 4:09 PDT

Od pewnego czasu w ofertach marek sportowych coraz częściej pojawiają się legginsy sportowe w innych kolorach niż wspomniany czarny. Często wybieramy również modele w odcieniu granatowym lub niebieskim. Świetnie się prezentują zarówno u kobiet z jaśniejszym, jak i ciemniejszym kolorem skóry. 

Legginsy sportowe z kolorowym nadrukiem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez adidas Women (at ) (@adidaswomen) Lip 8, 2016 o 5:01 PDT

Uwielbiacie kolory? Kochacie eksperymentować? Multikolorowe stroje sportowe pewnie was zachwycą. Nie musicie kupować od razu całego setu. Na początek wystarczy sama koszulka, czy legginsy, które będą wyróżniać się wśród ludzi ubranych na czarno. 

Modne legginsy - nie tylko sportowe, ale i do chodzenia po domu. Kolejne modele legginsów >>