Modne krótkie fryzury [jesień 2018]: krótkie cięcie z krótką grzywką
Tak zwana fryzura "na chłopaka" znów jest w modzie. Na światowych wybiegach (Armani Privé, Dior, Each x Other)  modelki nosiły krótkie cięcie z grzywką sięgającą do połowy czoła. Ważne, by w takim uczesaniu włosy były grzecznie ułożone i dokładnie spryskane lakierem. Jedynie w przypadku grzywki możecie pozwolić sobie na nonszalancki nieład - dodatkowo wasz fryzjer może ją nieregularnie postrzępić. Taka krótka fryzura świetnie wyeksponuje modne teraz duże kolczyki i tatuaże na szyi. Pamiętajcie jednak, że najlepiej wygląda na dziewczynach, które mają pociągłą i szczupłą twarz w kształcie migdała. 

Czytaj też: Modne fryzury z grzywką>>>>>

Modne krótkie fryzury [jesień 2018]: bob z grzywką
Bob lansowany jest przez projektantów już od dobrych paru sezonów. Jesienią i zimą 2018/2019 znów modnie go będzie nosić na głowie. Tym razem jednak, najlepiej prezentuje się z grzywką. Ważne! Przy takiej krótkiej fryzurze liczy się także kolor włosów. Najbardziej pożądane odcienie? Zakurzony blond, orzechowy brąz i miedziany rudy.

Czytaj też: Modne kolory włosów [jesień 2018]>>>>


Modne krótkie fryzury [jesień 2018]: pixie cut
Pixie cut w sezonie jesień-zima 2018/2019 mamy nosić jak gwiazdy rocka - wystrzępione, nieregularne i koniecznie uniesione. Ważne, by dodatkowo włosy pokryć dużą ilością pianki albo żelu, by nadać im odpowiedniej faktury. Taka krótka fryzura dobrze prezentuje się także, podobnie jak bob, w wersji z grzywką. Jeśli lubicie bawić się modą, zostawcie dłuższe włosy po bokach tak by udawały męskie baczki i koniecznie noście taką krótką fryzurę z ubraniami rodem z Dzikiego Zachodu, czyli bandamkami, denimowymi koszulami i zamszowymi kamizelami z frędzlami. Inspiracje? Szukajcie ich na zdjęciach z pokazu Calvin Luo AW18.