Modny kolor włosów: jasny blond z odrostem
Najmodniejszy odcień blondu w 2018? Ten, który przypomina... margarynę. Żegnamy (przynajmniej na chwilę) chłodną platynę i włosom nadajemy jasny, ciepły odcień blondu. Uwaga! Przy takiej fryzurze, obowiązkowo nosimy odrosty (oczywiście pod kontrolą). Inspirację na taką fryzurę? Nowy look Seleny Gomez.

Modny kolor włosów: miedź
Do niedawna odcienie miedzi nosiłyśmy na powiekach. Wiosną i latem 2018 ciemne tony rudego będą jednymi z najmodniejszych kolorów włosów. Macie piegi? Jeśli tak, to na poważnie pomyślcie o takiej fryzurze. 

Modny kolor włosów 2018: bordo
W poprzednim roku szalałyśmy na punkcie włosów brolange, czyli tych w odcieniu różu wpadającego w brzoskwiniowy pomarańcz. Miała takie m.in. Maffashion i... połowa trendsetterk na instagramie. Tonery do włosów i płukanki szybko traciły swoja moc i po kilku myciach zazwyczaj można było pożegnać się ze swoimi różowymi włosami. Wiosną i latem 2018 żeby nosić modne kolorowe włosy, trzeba wykazać się większą dawką odwagi. Projektanci najlepszych domów mody (m.in. Lanvin, Max Mara, Bottega Veneta) lansują... fryzury w odcieniu czerwonego wina. To bezsprzecznie najmodniejszy kolor włosów w 2018. Konkurować z nim może tylko purpura.

 

Modny kolor włosów: francuski brąz
Od Francuzek uczymy się nonszalancji i inspirujemy się ich stylem. Stronimy od sztucznych rzęs, a w torebce zawsze mamy czerwoną szminkę. Wiosną i latem 2018 modnie będzie nosić ich "ulubioną" fryzurę. Chodzi oczywiście o cięcie z grzywką i orzechowy odcień brązu. Długość? Maxi jak u Caroline de Maigret  albo midi - kusi nas lob z pokazu Céline. 

Modne kolory włosów - trendy wiosna-lato 2018 - GALERIA>>