Modne kolczyki? W tym sezonie wybór jest ogromny! Projektanci biżuterii puścili wodze fantazji, co było widać nie tylko na światowych wybiegach, wystarczy przejrzeć co oferują nasi krajowi dizajnerzy oraz słynne marki biżuteryjne. Wracają najpopularniejsze modele z lat 90., zdobne precjoza niczym z pokazu Dolce & Gabbana, dobrze nam znane klasyki. Im większe, tym lepiej, ale subtelne zawieszki na uszy w rozmiarze "S" nadal mają sporo zwolenniczek. Sprawdź modne kolczyki na wiosnę 2018!

Modne kolczyki, wiosna 2018: multikolor!

Nie tylko złote i srebrne - coraz częściej kupujemy kolorowe kolczyki o różnych fakturach, czy łączone z kilku materiałów. Najczęściej występują w wersji XXL, mają po prostu rzucać się w oczy. Mogą być to proste kamienie albo zdobne kwiaty, które widać już z daleka. Poszukajcie ich w Mango, H&M albo w butiku W.Kruk.

Modne kolczyki, wiosna 2018: złote

Srebro schodzi na dalszy plan. Liczy się złoto! Obojętnie czy są to okrągłe kolczyki (lub małe kółka), imitujące konstelację, monety, owady, czy kwiaty, największe wrażenie robią właśnie, gdy są w kolorze "gold". Zgadzacie się?

Modne kolczyki, wiosna 2018: w rozmiarze "S"

Choć w butikach przeważają duże kolczyki, na półkach znajdziemy także drobne i delikatne kolczyki. Koniecznie sprawdźcie propozycje od Yes, Animal Kingdom, Kopi, Orska, STAG Jewels, Tous, Umiar, ROSA Gold Chains, & Other Stories, czy Pandora.

Modne kolczyki, wiosna 2018: koła

Hit tej wiosny! Po kilku dekadach kolczyki-koła wracają w wielkiej chwale. To najczęściej pojawiający się model biżuterii w sieciówkach, jak i u polskich projektantów. Modne są zarówno te ogromne, o kilkucentymetrowej średnicy, specjalnie nierówne, lekko skręcone, ale też te malutkie. Chcemy wszystkie!

Modne kolczyki, wiosna 2018: dwa różne

Choć najchętniej nosiłyśmy je jesienią i zimą, asymetryczne kolczyki nadal są w cenie. Idealna para składa się z jednego małego oraz drugiej, długiej zawieszki. 

Modne kolczyki - wiosna 2018 >>