Polska minimalistyczna biżuteria od dawna święci triumfy. Marki takie jak Wishbone sprawiają, że coraz chętniej kupujemy złote i srebrne dodatki. Stylowe, świetnie wykonane i według najnowszych trendów. Za każdym razem, gdy pojawia się nowa oferta, mamy ochotę wydać całą naszą pensję na kolejne wisiorki, czy modne sygnety. Tak jest i tym razem. Ale zamiast eleganckiej oprawy, w kampanii "Every piece of jewelry tells a story" mamy hołd dla stylu casual. 

Modne kolczyki, naszyjniki i pierścionki, czyli nowa kolekcja Wishbone jesień-zima 2019/2020. 

"Zależało nam na pokazaniu naszej biżuterii w  dostępny sposób, aby każda z nas mogła się utożsamić z  Wisbone Girl ze zdjęć. Jesień i zima to czas spokoju, refleksji, taki klimat chciałyśmy pokazać na  zdjęciach. To takie "story" współczesnej kobiety, a hasło kampanii przywołuje na myśl magiczna moc biżuterii" - możemy przeczytać w informacji prasowej.

Dlatego w nowej kolekcji znajdziemy sporo propozycji (także Premium), a mianowicie złote lub srebrne naszyjniki, kolczyki lub bransoletki "Waterdrop", stylowe łańcuszki, wisiorki z perłami i monetami, bransolety inspirowane falą, czy również z perłami, ale także dobrze nam znaną bransoletkę "Good Energy" z czerwoną nitką. Dodatkowo, znalazły się też propozycje dla panów, a dokładnie bransoletki ze skóry, lawy wulkanicznej i drewna, czy świece zapachowe (do wyboru mamy trzy warianty).

Zdjęcia: Miłka Świtalska

Modelka: Dagmara Matoń

Makijaż: Aleksandra Przyłuska

Stylizacja: Dagmara Sierańska, Zuza Krasnodębska