Styliści fryzur znów nas rozpieszczają i proponują kolejny pomysł na modne włosy. Ostatnio było głośno o niebiesko-fioletowej koloryzacji "Winter Berry", ale jeśli sprawdzicie trendy 2019 to znajdziecie również propozycje na fryzury o nazwie "Smoked Marshmallow", "Ashy silver", "Icy White", "Księżycowego blondu",  balayage "Negative space" czy upięcie o zabawnej nazwie "Banana Bun". Zgadniecie o co tym razem chodzi? Fanki farbowania powinny być zadowolone, kolor włosów o intrygującej nazwie "Mustard Yellow" właśnie podbił internet.

Modne fryzury: Chocolate Lilac, czyli nowy trend w koloryzacji włosów dla brunetek. To hit na jesień 2019 >>

Bella Hadid jest blondynką! Zobacz modne włosy modelki [fryzury 2019] >>

Modne fryzury z rudych włosów >>

Modne fryzury: włosy w kolorze Mustard Yellow [trendy 2019]

Nie trudno zgadnąć - nazwa trendu na modne włosy 2019 pochodzi od barwy popularnego zimnego sosu. Spokojnie, nie chodzi o nudny kolor musztardy sarepskiej czy kieleckiej. Fryzura w tym odcieniu jest bardziej wyrafinowana i tak, jak w przypadku wspomnianego już "Winter Berry" wielowymiarowa. Na dodatek, "Mustard Yellow" to odcień, który pasuje zarówno blondynkom, jak i szatynkom. Jeśli sprawdzicie zdjęcia pod hashtagami #mustardhair i #marigoldhair to z pewnością zauważycie, że ten kolor najlepiej pasuje zestawiony z brązowymi i rudymi tonacjami.  

Na modne włosy w kolorze "Mustard Yellow" zdecydowała się m.in. blogerka Alanna Durkovich (@xandervintage), która często zmienia odcień swoich loków. Jak stworzyć ten look i cieszyć się fryzurą jak z insta? "Część włosów trzeba rozjaśnić i połączyć z naturalnym kolor, wtedy efekt jest spektakularny, a odcień nie wygląda 'płasko'. Nie można przesadzić z pomarańczowymi i żółtymi tonami" - ujawnił Chris Weber Mirlach, stylista fryzur pracujący w salonie Vanilla Loft. To właśnie on jest odpowiedzialny za look Alanny. Niektórzy fryzjerzy proponują również wersję "Mustard Yellow" na części włosów. Kolor nałożony stopniowo, a nie u nasady, nie zniszczy naszych loków.

Jeśli szukacie pomysłów na modne fryzury 2019, to koniecznie musicie sprawdzić koloryzację włosów w stylu "Mustard Yellow" lub "Marigold".

Fryzury na 2019 rok:

Najnowsze trendy na modne włosy - inspiracji szukamy zarówno na znanych serwisach społecznościowych, jak i pokazach mody. Sprawdźcie propozycje od słynnych stylistów włosów. 

Modne krótkie fryzury. Wiosna-lato 2019  >>

Najmodniejsza fryzura na wiosnę i lato 2019: cięcie na zapałkę >>

Modne kolory włosów na wiosnę 2019 >>

Modne fryzury 2019: włosy w kolorze Mustard Yellow. Zobacz inspiracje z instagrama: