Dua Lipa ma za sobą same pasma sukcesów. Dwie świetne płyty na koncie, rzesze fanów na całym świecie, kilka lat temu znów wylansowała twarzowego boba, by potem przefarbować włosy (a dokładnie tylko część) na blond. Przez ostatnich kilka miesięcy właśnie w takie fryzurze była widziana Dua Lipa. To już jest prehistoria i na dotychczasowe zdjęcia wokalistki możemy patrzeć jedynie z nostalgią. Gwiazda zdecydowała się na domową koloryzację. Jak bardzo zmienił się look 24-latki?

Modne fryzury: Dua Lipa ufarbowała włosy! Gwiazda zdecydowała się na domową koloryzację. Jak teraz wygląda? [trendy 2020]

Za metamorfozę gwiazdy odpowiada... jej chłopak Anwar Hadid! Tak, młodszy brat Belli i Gigi stał się domowym fryzjerem i to on jest autorem nowej fryzury gwiazdy. Skąd to wiemy? Dua Lipa opublikowała właśnie na swoim instagramie "Quarantine diaries" (po pol. pamiętnik z kwarantanny), gdzie widać jak wygląda życie w izolacji wokalistki. 

"W tym tygodniu zrobiłam eksperyment... różowe włosy. Tak, naprawdę... Nie nabyłam nowej umiejętności, ale dołączyłam do "World of Warcraft" i mam dwa zwierzaki, które nazywają się "Mintsaws" i "Little Sheena" (jedno jest jastrzębiosmokiem, a drugie tygrysem). Próbowałam też porannych treningów z przyjaciółmi i nadal promuję (płytę, przyp. red) z domu - wielkie dzięki dla dziennikarzy, którzy byli dla mnie cierpliwi, gdy próbowałam poradzić sobie z technologią. Dziękuję Warner Records za piękne kwiaty" - napisała Dua Lipa pod zdjęciami.

Na fotografiach doskonale widać nowe różowe włosy Lipy i jak wyglądał ich proces farbowania. Dua nie zdecydowała się na pełną koloryzację, pastelowa jest tylko górna część loków. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa) Kwi 16, 2020 o 7:43 PDT

Sprawdź: Farbowanie włosów w domu - 9 najważniejszych zasad