Kluby, gildie i stowarzyszenia mają wielowiekową tradycję. Do niektórych należeli artyści, do innych rycerze, potem arystokraci, do jeszcze kolejnych gwiazdy. Wszystkich jednak zawsze łączyła miłość i oddanie określonej sprawie. Dlaczego więc nie stworzyć inkluzywnego klubu dla miłośników mody? Na ten pomysł wpadła platforma MODIVO, budując MODIVO FASHION CLUB – program zrzeszający fanów dobrego stylu, oferujący zniżki, rabaty i morze inspiracji, a to wszystko wsparte merytoryczną wiedzą i nowinkami technologicznymi.

KLUB DLA MIŁOŚNIKÓW MODY – MODIVO FASHION CLUB

340 marek – członkowie klubu mogą wybierać spośród dokładnie tylu kolekcji brandów wyselekcjonowanych przez najlepszych buyerów i stylistów. A żeby jak najbardziej ułatwić i uprzyjemnić klubowiczom zakupy, MODIVO stworzyło aplikację, która oprócz wspomnianych zniżek i rabatów, pomoże uporządkować szafę dzięki opcji kompletowania stylizacji. To funkcja bardzo przydatna, odpowiadająca na najnowsze trendy. Dzięki niej stworzysz m.in. garderobę kapsułową, która stanie się bazą twojego jedynego w swoim rodzaju stylu. Koniec z przypadkowymi zakupami.

TWÓJ WYBÓR, TWÓJ STYL – MODIVO FASHION CLUB

MODIVO to multibrand skupiony na najlepszej lokalnej i międzynarodowej modzie – od ubrań po akcesoria. Jeśli na rynku wydarzy się coś interesującego, natychmiast pojawia się na platformie.

Dla najbardziej wymagających MODIVO przygotowało usługę Reserve&Collect (na razie dostępną w Galerii Warmińskiej w Olsztynie), polegającą na zamówieniu produktów online i możliwości ich przymiarki w sklepie. Z głowy spada więc odsyłanie niepasujących modeli. Poza tym masz pewność, że do przymierzalni wchodzisz z tym, co cię interesuje. Oszczędność czasu – bezcenna! Usługa dostępna jest również w butiku eobuwie.pl.

DLACZEGO MODIVO FASHION CLUB?

W klubie zawsze raźniej. Dzielenie podobnych pasji, zainteresowań, do tego gwarantowane rabaty – 5% dla klientów Silver (dostępny natychmiast po dołączeniu do klubu), 10% dla klientów GOLD i 15% dla klientów PLATINUM to tylko część niespodzianek, jakie czekają w MODIVO FASHION CLUB. Oprócz tego multibrand, z okazji urodzin klubowiczów, przekazuje im zniżkę w wysokości 20% na wszystkie produkty. Poza tym klubowicze jako pierwsi wiedzą o wszystkich szykowanych przez MODIVO akcjach i promocjach.

„Twój Wybór, Twój Styl” już dawno przestało być tylko dobrym hasłem – stało się filozofią, za którą podążają członkowie największego modowego klubu w Polsce – MODIVO FASHION CLUB. A ty? Dołączysz?