O Jennie Runk, amerykańskiej modelce plus size było już głośno w zeszłym roku. Mimo, że karierę rozpoczęła jako 14- latka, to właśnie zeszłoroczna współpraca z H&M sprawiła, że znalazła się na językach wszystkich. Zdjęcia z jej udziałem, pojawiły się na stronie internetowej, i to nie w zakładce plus size. Spekulowano, że to początek rewolucji w postrzeganiu kobiet o pełniejszych kształtach. W ślad za H&M poszły inne marki, między innymi American Eagle i Mango

H&M nie rezygnuje ze swojej strategii dotyczącej kobiet, którym daleko do rozmiaru zero. Wręcz przeciwnie! Jennie Runk powraca w najnowszym lookbooku szwedzkiej sieciówki. Sesję na lato zatytułowano „Private Paradise”. Patrząc na zdjęcia z amerykańską modelką rzeczywiście możemy poczuć się jak w raju.

25-latka firmuje swoją „twarzą” kostiumy kąpielowe, długie letnie sukienki oraz denimowe szorty. W kolekcji nie zabrakło marynarskich pasów, modnych, asymetrycznych topów i rozkloszowanych spódniczek. Zachwyca nasycenie barwnych akcentów. Fiolety i karminy ożywiają dominującą czarno-białą kolorystykę, a graficzno-florystyczne wzory pojawiły się na bikini.

Kolekcja H&M plus size „Private Paradise” – GALERIA>>