Od kilku dni wszyscy o tym mówią! Podobno Millie Bobby Brown i Romeo Beckham spotykają się - tak twierdzą amerykańskie media. Czyżby miała powstać nastoletnia wersja "power couple"? W zeszłym roku głośno było o jej "związku" z o dwa lata starszym Jacobem Sartoriusem (Millie miała wtedy 14 lat). Sprawę komentowała cała Ameryka, zastanawiano się, czy to wypada, żeby w tak młodym wieku być już w związku. Nawet Ariana Grande postanowiła oddać swój głos w tej sprawie. Pod zdjęciem gwiazdy "Stranger Things" i (byłego już) chłopaka napisała: "(ja, przyp. red.) nie mogłam nawet wyjść z domu, dopóki nie skończyłam 20 lat". Po kilku miesiącach relacja zakończyła się, a teraz dziennikarze uważają, że Millie Bobby Brown i Romeo Beckham są parą. Na jakiej podstawie?

Shawn Mendes i Camila Cabello są razem? Para świętowała wspólnie 4 lipca >>

Millie Bobby Brown ma swoją markę kosmetyków wegańskich. Co znajdziemy w ofercie Florence by Mills? >>

Millie Bobby Brown i Romeo Beckham są parą?

Jak podają serwisy plotkarskie, a zwłaszcza The Sun (powołując się na anonimowe źródło), 16-letni Romeo i o rok młodsza Millie spotykają się od kilku tygodni. Podobno mama nastolatka, Victoria Beckham jest bardzo zadowolona z wyboru syna i dała już im swoje błogosławieństwo. Para zna się od jakiegoś czasu, już w zeszłym roku wysyłali sobie wiadomości poprzez serwisy społecznościowe, czy komentowali swoje posty. Zobaczcie:

Millie Bobby Brown składa młodemu Beckhamowi życzenia urodzinowe (wrzesień 2018):

Romeo Beckham komentuje zdjęcie Millie Bobby Brown:

Brytyjska edycja magazynu ELLE uważa, że Millie Bobby Brown i Romeo Beckham poznali się w 2016 roku, gdy aktorka będąc ambasadorką UNICEF-u spotkała się na charytatywnej gali z Davidem Beckhamem. Podobno jego synowie też tam byli. Brown zapytana na bankiecie o to, czego życzyłaby Jedenastce ze "Stranger Things" odpowiedziała: "Nie wiem, ale powinno to być związane z Romeo Beckhamem".