Milk Tea Hair - modny kolor włosów 2019

Smoked Marshmallow, który łączy w sobie odcienie brązu i blondu, głęboki Chocolate Cake, Lavender Dream z fioletowym połyskiem i wyprany Scandi Blonde to tylko kilka z oryginalnych kolorów włosów, które są najbardziej pożądane w obecnym sezonie. Tę ekstrawagancję łagodzi trochę nowy trend, który właśnie dołącza do kanonu modnych włosów na wiosnę-lato 2019: Milk Tea Hair.

To kolejny trend inspirowany napojami i deserami, który uwielbia świat beauty.

Rozbielony brąz, bo tak właściwie wyglądają ta "herbata z mlekiem", jest prawdziwym hitem w Azji. Wystarczy wejść na instagramowe konta japońskich i singapurskich influencerek, żeby się o tym przekonać oraz poszukać inspiracji pod hasztagiem #milkteahair. Taki kolor doskonale przypomina barwę napoju, który jest miksem czarnej herbaty i ciepłego mleka: beżowy, łączący w sobie ciepłe i zimne odcienie, z naturalnym efektem. Ten trend dobrze odnajduje się również w przypadku ombre, nadając włosom widocznej łagodności.

Instagram zamierza ukryć licznik polubień! Trwają właśnie pierwsze testy >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ravissant (@ravissant_hairstudio) Maj 27, 2019 o 1:44 PDT

Piękne Milk Tea Hair robią na przykład koloryści w Ravissant HairStudio w Singapurze, ale ten trend dociera też powoli do Europy, więc śmiało pytajcie o niego swoich fryzjerów. Jak uzyskać taki efekt? Niezbędne będzie użycie rozjaśniacza i odpowiedniego tonera, a kluczowe jest tutaj proporcjonalne połączenie ciepłych i zimnych tonów, które powinny się ze sobą wręcz "stapiać". Ostateczny kolor płynnie przechodzić ze złocistego w popielaty na końcach. 

Jak Wam się podoba Milk Tea Hair? Ten odcień jest po prostu pyszny!