Jak wypadła? Miley Cyrus była jedną z gwiazd, które wystąpiły podczas gali MTV VMA 2019. Na tej samej scenie zaśpiewali m.in. Taylor Swift, Shawn Mendes i Camilla Cabello, Lil Nas X, Normani, czy Jonas Brothers. Wszyscy jednak mówią o występie 26-latki. Powód? Był bardzo emocjonalny i nawiązywał do ostatnich wydarzeń z jej życia.

Miley Cyrus znów obcięła włosy. Jak teraz wygląda gwiazda? [modne fryzury 2020] >>

Miley Cyrus ma nowego chłopaka? Z kim widuje się teraz gwiazda? >>

Miley Cyrus ma nowe tatuaże. Związane są z ostatnimi wydarzeniami z jej życia >>

Miley Cyrus na MTV VMA 2019: gwiazda zaśpiewała "Slide Away"

Miley Cyrus zdecydowała, że na gali MTV VMA 2019 wykona swój ostatni singiel, a mianowicie "Slide Away". Piosenka nie tylko promuje ostatni materiał gwiazdy, ale również dotyczy Liama Hemswortha, z którym gwiazda właśnie się rozstała. 

Przypomnijmy, w połowie sierpnia Miley Cyrus i Liam Hemsworth wydali oficjalne pismo dotyczące rozstania, a opublikowano je na łamach magazynu People. "Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu". Już na kilka godzin przed tym doniesieniem, fani zauważyli, że Miley Cyrus nie nosi już obrączki. Szokujące było też to, że jeszcze podczas tego samego weekendu, gdy historia ujrzała światło dzienne, paparazzi przyłapali piosenkarkę całującą się z Kaitlynn Carter, byłą partnerką Brody'ego Jennerera (przyrodniego brata sióstr Jenner-Kardashian). 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli małżeństwem niecały rok. Ślub odbył się 23 grudnia 2018 roku.