Pod koniec grudnia pisaliśmy o tym, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth są małżeństwem - para wzięła sekretny ślub pod koniec grudnia zeszłego roku. Opublikowali wtedy wzruszające zdjęcia z ceremonii w swoich social mediach i podzielili się dobrą wiadomością ze swoimi fanami. Piosenkarka i starszy o dwa lata aktor powiedzieli sobie sakramentalne "tak" po dziesięciu latach (momentami burzliwego) związku"To oficjalne! Pan i Pani Hemsworth. Jestem bardzo szczęśliwa i poruszona" napisała wówczas Miley na swoim Instagramie. 

Zobacz: Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub! Szczegóły>>

Miley Cyrus w ciąży?

Niedługo po tym, jak Miley i Liam z narzeczonych stali się małżeństwem, pojawiły się plotki na temat tego, że Miley Cyrus może być w ciąży. Zagraniczne media zauważyły, że jej figura odrobinę się zaokrągliła i zaczęły od razu głosić dobrą nowinę (dodając, że młode małżeństwo spodziewa się córki). Co na to gwiazdorska para? Do tej pory nie skomentowali całego zamieszania, ale teraz Miley Cyrus postanowiła zabrać głos w tej sprawie. 

Gwiazda wydała zabawne "oświadczenie" na Twitterze, w którym przyznała, że nie jest w ciąży i nie spodziewa się dziecka. "To super słyszeć, że wszyscy są 'tacy szczęśliwi z naszego powodu'... My też jesteśmy! Pod-jaj-cowani następnym rozdziałem w naszym życiu. A teraz proszę zostawcie mnie wszyscy w spokoju i wróćcie do gapienia się w jajko". Dołączyła do niego zdjęcie, na którym swój brzuch przysłoniła wklejonym  w Photoshopie ogromnym jajkiem, tym samym odnosząc się do niedawnego nowego rekordu lajków na Instagramie i szukania sensacji (przypomnijmy: Rekord Kylie Jenner pobity! Zobacz zdjęcie, które zdobyło najwięcej polubień na instagramie>>).