Dziś wszyscy mieli komentować nowy singiel Miley Cyrus. Zaledwie kilka godzin temu do sieci trafił utwór "Midnight Sky" oraz teledysk do piosenki, który Amerykanka również wyreżyserowała. Niestety premierę przyćmiła informacja od amerykańskich tabloidów, które podają, że Miley Cyrus i Cody Simpson rozstali się. Poznaj najnowsze informacje na ten temat.

Miley Cyrus i Cody Simpson rozstali się! To koniec ich związku

Od lat życie miłosne Miley Cyrus jest szeroko komentowane. Rok temu wszyscy śledzili jej rozstanie z Liamem Hemsworthem. Potem okazało się, że gwiazda nawiązała relację z Kaitlynn Carter - obie panie pojawiły się razem na gali MTV, gdzie nie szczędziły sobie czułości. Były też wakacjach we Włoszech, kiedy informacja o rozstaniu z Hemsworthem została ujawniona. Jednak ich romantyczna relacja przetrwała jedynie miesiąc. Na początku października ubiegłego roku Cyrus została przyłapana z nową miłością, którą okazał się Cody Simpson, australijski wokalista i były chłopak Gigi Hadid. Przez koeljne miesiące mogliśmy zobaczyć wspólne zdjęcia pary - zrobione przez paparazzi, jak i kadry opublikowane na instagramie celebrytów. 

Co się wydarzyło? Dlaczego Miley Cyrus i Cody Simpson rozstali się? Tego media nie wiedzą. TMZ jedynie ujawnia, że do zakończenia relacji doszło kilka tygodni temu. To smutne, zwłaszcza że w marcu para zrobiła sobie podobne tatuaże na znak ich relacji i całą kwarantannę spędzili razem. Co ciekawe, Cody Simpson kilka godzin temu zamieścił stories, na którym gratuluje Cyrus nowego singla. 

Miley Cyrus: historia związków gwiazdy

Przypomnijmy, najważniejszy związek Miley Cyrus to małżeństwo z Liamem Hemsworthem, które trwało zaledwie osiem miesięcy. Gwiazdy poznały się na planie filmu "Ostatnia Piosenka" (po ang. "The Last Song") w 2009 roku. Trzy lata później ogłoszono zaręczyny, jednak pod koniec 2013 Miley i Liam zerwali, ale w 2016 roku doszło do zejścia się  Cyrus i Hemswortha. Ślub pary odbył się  23 grudnia 2018 roku. Fani gwiazd dowiedzieli się o tej uroczystości z instagrama wokalistki - piosenkarka zamieściła wówczas na swoim profilu zdjęcia sukni ślubnej.

Wcześniej Miley Cyrus była związana z Tylerem Poseyem, Nickiem Jonasem, czy Justinem Gastonem. Sugerowano też, że romansowała ze Stellą Maxwell oraz Patrickiem Schwarzeneggerem.