Pięcioigłowy system iniekcji w sposób precyzyjny podaje próżniowo, komputerowo, ustaloną dawkę substancji na odpowiednią głębokość w obrębie skóry, a dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane wkłuciami pobudzają ją do samoregeneracji.

Podczas zabiegu za pomocą urządzenia VITAL INJECTOR 2 aplikowany jest do skóry rewitalizujący mezokoktajl zawierający takie substancje, jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne lub czysty kwas hialuronowy. Zabieg może być wykonany na każdą część twarzy i ciała, również w okolice oczu. Mezokoktajle podawane podczas zabiegu dobierane są indywidualnie do rodzaju skóry, problemu i oczekiwań Pacjenta.

Zabieg VITAL INJECTOR 2 nie wymaga znieczulenia i zupełnie wyklucza niepożądane efekty takie jak grudki czy siniaki. Jest również bezpieczny dla skór wrażliwych i płytko unaczynionych.

VITAL INJECTOR można wykonywać co 3 tygodniem najlepiej w serii od 2 do 6 zabiegów. W efekcie skóra staje się odmłodzona, nawilżona oraz ujędrniona, zmarszczki i blizny zostają spłycone, cera staje się rozjaśniona i rozświetlona, poprawia się jej koloryt, zwiększa się też elastyczność, gęstość i jędrność skóry. 

Krótko po zabiegu należy unikać kąpieli w basenie, sauny oraz ćwiczeń fizycznych. Zalecane jest również stosowanie kremów z filtrem oraz obfite nawadnianie organizmu.

Mezoterapia VITAL INJECTOR 2 jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji.

Cena od 450 zł
www.jetsetspabeauty.pl