Zanim Meghan Markle poślubiła księcia Harry'ego i stała się członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej odnosiła sukcesy w aktorstwie. Jej najbardziej znaną rolą była Rachel w serialu "W garniturach" (po ang. "Suits"). Choć w jej filmografii znajdziemy również takie produkcje jak "Szefowie wrogowie", "Twój na zawsze", czy "Anti-Social". Gdy w końcu oficjalnie ogłoszono zaręczyny, przyszła księżna Sussex skasowała swoje profile na kontach społecznościowych oraz zrezygnowała z kariery aktorskiej. Arystokratka nie może przecież robić kariery w show-biznesie. Według niektórych serwisów internetowych Meghan może jednak powrócić na plan filmowy.

Meghan Markle wróci w finale serialu "W garniturach" jako Rachel Zane? Co się stanie z jej bohaterką w "Suits"? >>

Twórcy "Suits" nawiązali do Meghan Markle w jednym z odcinków serialu >>

Meghan Markle znów zagra w "Suits"?

Markle otrzymała angaż do słynnego serialu o prawnikach w 2011 roku, gdzie wcieliła się w Rachel Zane - praktykantkę w kancelarii Pearson Specter Litt, która później dostaje się w końcu na wymarzone studia prawnicze. Meghan grała jedną z głównych bohaterek i kiedy okazało się, że kończy swoją przygodę z tą produkcją telewizyjną fani byli zawiedzeni. Podobno twórcy "Suits" zaoferowali księżnej Meghan olbrzymią sumę za powrót do serialu. Oczywiście nie chodzi o stały etat - na to rodzina królewska na pewno się nie zgodzi. Podobno mowa jest o epizodzie. Gdyby tak się stało, to więcej niż pewne, że odcinek z udziałem Markle zaliczyłby rekordowe wyniki oglądalności. "Ostateczna kwota nie została jeszcze ustalona, ale negocjacje zostaną rozpoczęte w bardzo bliskiej przyszłości. Słyszałem o sumach od dwóch do sześciu milionów dolarów." - taką informację podają brytyjskie tabloidy opierając się na anonimowym źródle z NBC Universal. Podobno wymieniona suma trafiłaby do jednej z organizacji charytatywnych. 

Jeszcze kilka lat temu nikt nie dałby temu wiary, ale odkąd Meghan została księżną wprowadza nowe zasady, często łamiąc skostniały protokół panujący w brytyjskiej monarchii. Niestety to jedynie niepotwierdzone plotki. Amerykański magazyn Harper's Bazaar twierdzi, że nie było takiej oferty, to jedynie zamysł niektórych dziennikarzy. Ten sam tytuł podaje, że księżna Sussex niedługo zostanie nową patronką Royal National Theatre.

via GIPHY