Kalendarz Meghan Markle jest wypełniony po brzegi. Prawie codziennie księżna Sussex pojawia się na jakimś oficjalnym wydarzeniu, głównie w towarzystwie swojego męża, księcia Harry'ego. Choć ostatnio na kortach tenisowych Wimbledon finał turnieju oglądała razem z księżną Kate. Tym razem słynna para pojawiła się w londyńskim Southbank Centre, gdzie zorganizowano wystawę o Nelsonie Mandeli i jego spuściźnie - w tym roku południowoafrykański polityk skończyłby 100 lat. Oczywiście nie mogło zabraknąć fotografów, którzy wręcz uwielbiają robić zdjęcia księżnej Meghan. Co miała na sobie tym razem?

Meghan Markle w najpopularniejszej sukience na lato!

Meghan Markle już została okrzyknięta nową ikoną stylu. Każda jej stylizacja dopracowana jest w każdym szczególe, a do jej ulubionych marek należą Givenchy, Dior, Ralph Lauren, czy Carolina Herrera. Łączny koszt jej ubrań i dodatków przekroczył już jakiś czas temu 1 milion $! To ogromna suma, ale chyba warta każdego pensa ponieważ, księżna Sussex jest teraz wizytówką brytyjskiej monarchii i ulubienicą mediów. W trakcie wizyty w Southbank Centre's Queen Elizabeth Hall, księżna Meghan miała na sobie modną latem szmizjerkę inspirowaną klasycznym trenczem w odcieniu subtelnego różu. Model nie pochodzi z kolekcji Burberry, a od kanadyjskiej marki House of Nonie (kosztuje 1085 CA$, czyli ok. 3050 zł). Meghan Markle dobrała do swojej letniej sukienki torebkę Mulberry (model "England Clifton Shoulder Bag") oraz szpilki w odcieniu nude. Kreacja księżnej sussex dostępna jest (jeszcze!) na stronie producenta i można ją kupić również w kolorze czarnym.

Meghan Markle w najpopularniejszej sukience na lato! ZDJĘCIA >>

Meghan Markle inspiruje się stylem księżnej Diany?

Księżna Meghan już zdobyła status jednej z najlepiej ubranych. Brytyjskie media spekulują od pewnego czasu czy przypadkiem Meghan Markle nie zdetronizowała z tego tytułu Kate Middleton. Okazuje się, że obie przy doborze strojów inspirują się stylem nieżyjącej już księżnej Diany. Zarówno księżna Meghan, jak i Kate Middleton. Zobaczcie zdjęcia!

Sukienka Meghan Markle od House of Nonie.