Meghan Markle miała urodzić drugie dziecko 10 czerwca – dokładnie w setne urodziny niedawno zmarłego księcia Filipa. Taką wiadomość przekazał informator jednemu z brytyjskich dzienników. Tymczasem była księżna Sussex urodziła niemal tydzień wcześniej! Obecnie wraz z córką, przebywają w swoim domu w Kalifornii. Oto szczegóły!

Książę Harry w szczerej rozmowie z Oprah Winfrey o myślach samobójczych Meghan. "Nauczyła mnie, jak wspierać osoby zmagające się z problemami ze zdrowiem psychicznym"

Aktualizacja 18:17

Meghan Markle urodziła! Córka byłej pary Sussex otrzymała imiona po prababci i matce księcia Harry'ego

Poznajcie Lilibet "Lili" Dianę Mountbatten-Windsor — drugie dziecko Meghan i Harry'ego oraz siostrę Archiego. "Lili" przyszła na świat w piątek 4 czerwca o godz. 11:40 w szpitalu Santa Barbara Cottage w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji — jak podano w oświadczeniu dla CNN. Córka pary otrzymała imię po swojej prababci, królowej Elżbiecie II, której przydomek rodzinny to Lilibet. Drugie z imion upamiętnia tragicznie zmarłą matkę Harry'ego, księżną Dianę.

Gdzie i kiedy urodzi się drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Jak informuje The Sun, prawdopodobnie drugie dziecko byłej pary Sussex urodzi się już w najbliższy czwartek. Jak się okazało, 10 czerwca przypada setna rocznica urodzin księcia Filipa. Książę Edynburga niestety nie doczekał okrągłych urodzin i zmarł 9 kwietnia 2021 roku.

Jakie imię Meghan Markle i książę Harry nadadzą swojej córce? Sprawdź przewidywania internautów >>>


Meghan Markle zamierza urodzić córkę w Kalifornii. Według informatora para rozważa dla niej takie imiona jak: Pip po Phillipie lub Lily (przezwisko królowej Lilibet). Przypomnijmy, Megan Markle i książę Harry mają syna. Archie Mountbatten-Windsor urodził się 6 maja 2019 roku, a jego chrzest odbył się jedynie w gronie rodziny. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego ma zarówno brytyjskie, jak i amerykańskie obywatelstwo. 

Królowa Elżbieta II podczas dorocznej parady Trooping the Colour nie będzie sama! Znamy towarzysza monarchini... >>>