"Wredne dziewczyny" znowu razem 

I to w jakiej formie! Lindsay, Rachel, Lacey i Amanda odtworzyły kultową scenę rozmowy telefonicznej z pierwszej części amerykańskiego klasyka. Pamiętacie jak Cady próbowała przyłapać Reginę na plotkach o Gretchen, gdy ta potajemnie podsłuchiwała ich rozmowę? Potem oburzona Gretchen zadzwoniła do Karen i... No właśnie - przeżyjmy to jeszcze raz: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lindsay Lohan (@lindsaylohan) Paź 9, 2020 o 3:47 PDT

Rozmowa Mean Girls! Znowu razem <3

Napisała w opisie filmu Lindsay Lohan, a nas dopadła nostalgia. Jest jednak więcej dobrych wiadomości - przy okazji publikacji wideo aktorka zdradziła, że zamieszczony przez nią post to nie koniec "Mean Girls reunion". Katie Couric stworzyła specjalny newsletter, po zapisaniu do którego będziecie mieli dostęp do większej ilości zakulisowych ujęć. 

"Mean Girls"

"Mean Girls" to film komediowy na podstawie książki Rosalind Wiseman o tytule "Queen Bees and Wannabes: Helping Your Daughter Survive Cliques, Gossip, Boyfriends and Other Realities of Adolescence". Fabuła skupia się na wychowanej w afrykańskiej dżungli przez rodziców antropologów 15-letniiej Cady Heron. Dziewczyna trafia do amerykańskiego liceum pod Chicago, gdzie wszystko wydaje się jej zupełnie inne. Bohaterka trafia pomiędzy dwie grupy - w jednej najważniejsze jest bycie dobrym uczniem, w drugiej - bycie popularnym, gdzie rówieśniczki przyjaźnią się z Reginą George.

Czytaj też: Serialowe mean girls