Na Wilczej panuje klimat retro nawiązujący stylistyką do bezpretensjonalnego stylu francuskich wnętrz. Stonowana kolorystyka, vintage meble i paprocie na ścianach dają efekt oryginalności wnętrza, a zarazem jego przytulności.

Na Wareckiej królują marmury, miedź i białe lilie. Całość super elegancka i dająca klientkom salonu poczucie luksusowego wypoczynku.

Zespół stylistów fryzur Męża Fryzjerki stawia przede wszystkim na profesjonalne doradztwo oparte o indywidualne potrzeby klientek. Koloryzacja i stylizacja włosów są każdorazowo uzupełniane o odpowiednio dobrane zabiegi pielęgnacyjne.

Specjalnością Zakładu jest koloryzacja, a ukochanym kolorem klientek i stylistek jest blond. „W tym roku porzucamy szaro-biały odcień i stawiamy na złoty blond. Ten piękny blond jest ultra kobiecy i wspaniale zaprezentuje się dopełniając letnie kreacje i biżuterię” radzą styliści z Wareckiej i Wilczej.

Mąż Fryzjerki ma rzesze stałych klientek, a wizyta w tym salonie warta jest polecenia każdemu, kto szuka dla siebie o wiele więcej niż modnej, nienagannie ostrzyżonej fryzury. Znajdziecie tu doskonale wyszkoloną, dyskretną i uśmiechniętą obsługę, trendy zabiegi i boski klimat.