Który fotel masujący wybrać? 

Stworzony przez japońskiego wynalazcę foteli masujących Fujiiryoki JP2000 to najbardziej zaawansowany model na świecie. Dopracowany w najdrobniejszym szczególe i naszpikowany najnowszymi technologiami zapewnia wielowymiarowy masaż z wykorzystaniem sztucznej inteligencji czy specjalnie opracowany przez inżynierów Fujiiryoki rolkowy masaż stóp. A do tego ponad 60 programów masażu, system poduszek powietrznych, precyzyjne, podwójne skanowanie wykrywające kształt kręgosłupa.

Możesz też wybrać Massaggio Stravagante, fotel masujący, który imponuje nie tylko swoimi rozmiarami, ale i szeregiem zastosowanych w nim funkcji. Łącząc system 3D i precyzyjne skanowanie, zapewnia niezwykle dokładny i perfekcyjnie wykonywany masaż. Najwygodniejsza pozycja Zero Gravity, rolkowy masaż stóp, rozbudowany system poduszek powietrznych, możliwość ogrzewania, jonizator czy funkcja rozciągania - wszystko wpływa na niesamowite odprężenie już po jednej sesji masażu w tym fotelu masującym. 

Możliwość regularnego korzystania z fotela masującego przynosi bowiem wiele korzyści dla naszego ciała i samopoczucia. Masaż zmniejsza napięcia, łagodzi sztywność stawów i mięśni, a także, a może przede wszystkim wspomaga w walce ze stresem, uspokaja i odpręża. 

Powyższe fotele masujące Rest Lords to tylko propozycje - w ofercie marki znajdziesz wiele innych modeli. Decyzja o jednym z nich zależy tak naprawdę od tego, czego od fotela masującego oczekujesz. Wybierasz więc sposób rozkładania, masażu nóg czy ilość dostępnych programów automatycznych. A potem już tylko siadasz wygodnie i pozwalasz działać ramionom masującym. 

Więcej informacji na temat foteli masujących znajdziesz na stronie restlords.com