Gdy Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy wzięli ślub w 2015 roku wiele osób nie kryło zdumienia. Po cichu, bez tłumu fotografów, słynna bliźniaczka poślubiła starszego o 17 lat narzeczonego. W ciągu kolejnych miesięcy i lat para nie pojawiała się razem na najpopularniejszych galach z udziałem gwiazd, a w agencjach fotograficznych znajdziemy niewiele ich wspólnych zdjęć. Paparazzi udało się kilkakrotnie uchwycić Gdy Mary-Kate Olsen i Oliviera Sarkozy'ego podczas oglądania meczów koszyków. Dlaczego doszło do rozstania? Co było powodem?

Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy rozstali się! Ich małżeństwo trwało pięć lat

Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy rozstali się - twierdzą amerykańskie media. Jako pierwszy informację podał portal TMZ. Ujawniając, że prawnik Olsenki otrzymał maila od prawnika Sarkozy;ego, że 33-latka ma do 18 maja wynieść z rzeczy z ich dotąd wspólnego apartamentu w Nowym Jorku. Mary-Kate poprosiła o wydłużenie tego terminu do 30 maja, ale nie otrzymała w tej sprawie odpowiedzi. 

Okazuje się, że Mary-Kate Olsen nie może dotrzymać terminu tej umowy ze względu na zasady dotyczące kwarantanny. Jedynym sposobem w jaki może uchronić swoją własność jest złożenie wniosku rozwodowego, a ten uruchomiłby "automatyczne orzeczenie sądowe uniemożliwiające pozbycia się" jej rzeczy. Podobno Olsen podpisała wniosek o rozwód już w kwietniu, ale została poinformowana, że ze względu na panującą pandemię sądy nie przyjmują żadnych dokumentów. Amerykanka poprosiła o nadzwyczajny nakaz złożenia wniosku, w tym wniosku o wykonanie ich umowy przedślubnej.

Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy: historia związku. Małżeństwo

Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy zaczęli się spotykać w 2012 roku, a ślub zawarli trzy lata późnej. Jak podało wtedy Page Six, ceremonia odbyła się w piątek w prywatnej rezydencji na Manhattanie. Na ślub zaproszono tylko 50 osób. Co więcej, każdy gość musiał przy wejściu zostawić telefon.

Było to drugie małżeństwo dla przyrodniego brata byłego prezydenta Francji (ma dwójkę dzieci ze związku z Charlotte Bernard) i pierwsze dla bliźniaczki Olsen.