Od razu uprzedzamy, że nie zobaczycie klasycznego zdjęcia rozradowanej celebrytki pokazującej pierścionek zaręczynowy. Martyna Wojciechowska wybrała inną drogę, co więcej, znana jest z tego, że nie ujawnia wszystkiego na temat swojego życia prywatnego. Tym razem zrobiła wyjątek. A może to był przypadek?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się! Gwiazda w subtelny sposób ujawniła tę informację

O ich związku plotkuje się od dawna. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski spotykają się od dwóch lat, chociaż przez długi czas nie chcieli komentować swojej relacji. Oboje kochają podróże, a temat ich związku pojawił się nawet w programie Uwaga!, w którym prezentowano osobę Wojciechowskiej i jej życie. Jednak wszystko było odpowiednio dozowane. Nie znajdziecie w internecie tysiąca słodkich selfie zakochanej pary. To skąd te informacje o zaręczynach? Chodzi o wpis Martyny na instagramie. Prawdopodobnie para zaręczyła się już w ubiegłym roku. Skąd te przypuszczenia? Przemek Kossakowski nazwał swoją partnerkę narzeczoną w jednym z odcinków "Down the Road". Wiadomo, że produkcje telewizyjne nagrywane są na kilka miesięcy przed emisją.  Jednak wtedy para nie komentowała tych doniesień. Teraz newsa potwierdziła sama Martyna Wojciechowska. 

Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Przemkiem Kossakowskim!

W ubiegły weekend para wzięła udział w akcji "Senior w koronie", co Wojciechowska ujawniła na swoim profilu instagramowym. Warto przeczytać uważnie opis, gdzie pojawia się kwestia zaręczyn: "JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego). Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku)". To właśnie  początek wpisu zaskoczył fanów pary!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ? Daj się zaprosić na randkę Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego) Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto) Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) DZIŚ ŁĄCZNIE ZOSTAŁO ROZWIEZIONYCH 50 POSIŁKÓW ZACHĘĆ INNYCH DO DZIAŁANIA! Możecie przyłączyć się do zbiórki, rozwozić obiady, wykupić i dowieźć lekarstwa, zrobić cokolwiek dla starszych osób, którym w tym okresie jest szczególnie trudno Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world) Cze 20, 2020 o 7:28 PDT