Już od lat wiemy, że w celebrowaniu prostych chwil i docenianiu codziennych rytuałów Magnum nie ma sobie równych. Magnum Double Gold Caramel BILLIONAIRE, czyli lody o smaku orzeszków pecan, oblane złotą, karmelową czekoladą z gęstym sosem ze słonego karmelu to niemalże ucieleśnienie przyjemności. A skoro już o niej mowa to czy jest osoba, która oddałaby charakter takich lodów lepiej niż Anja Rubik? Szczerze wątpimy, bo światowej sławy, polska topmodelka i aktywistka od lat walczy o prawo do przyjemności dla każdego, a sama marka świadomie stawia na kobiety pełne pasji.

 „Kolejny rok ambasadorstwa Anji Rubik był dla nas oczywistą decyzją. Wybieramy osoby, które wyróżniają się osobowością i które swoją postawą mogą inspirować innych. Anja Rubik ujęła nas szczególnym połączeniem kobiecości, odwagi i siły. Cenimy jej zaangażowanie w akcje równościowe i wolnościowe oraz wspieranie młodych ludzi w edukacji seksualnej.” – tak mówi o współpracy z topmodelką kierownik marketingu marki Magnum w Polsce, Joanna Orzechowska.

Co ważne marka zapewnia nam nie tylko doznania smakowe. Dba również o to, abyśmy zaspokoili swoje potrzeby estetyczne, które w końcu wypływają z chęci doświadczania piękna i harmonii. Anja Rubik na zdjęciach Marcina Kempskiego oraz w filmie reżyserowanym przez Monikę Kmitę jest eteryczna, ale w wielkomiejskim stylu. Złota, lśniąca sukienka czy biały garnitur i rozpuszczone włosy są nonszalanckie w elegancki sposób. Ta piękna kampania podkreśla harmonijną dwoistość marki. Ma być prowokacyjnie i sensualnie. Za kreację i produkcję kampanii odpowiedzialni byli Błażej Baar z domu produkcyjnego HIGHNOON.PL oraz Iza Lewandowska z agencji kreatywnej ADVICE WISE.

Doskonałym zwieńczeniem premiery nowego smaku jest wystawa sztuki współczesnej „Przyjemność obcowania” organizowana we współpracy z SEXEDpl.

„To wybór obrazów i fotografii polskich artystów i artystek składający się na opowieść o przyjemności w jej przeróżnych aspektach. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być częścią tego niezwykłego projektu.” – mówi Joanna Orzechowska.

W Galerii Szarej w Katowicach oraz Krupa Gallery we Wrocławiu będziemy mogli zobaczyć prace aż 18 artystów i artystek. Ich zdjęcia i obrazy to prezentacja osobistych przeżyć, swoisty pamiętnik przyjemności, prezentujący relacje autorów z tym uczuciem. Poszukiwanie szczęścia, poprzez relację z ciałem i seksualnością, co stanowi serce wystawy. W ramach akcji odbędą się również warsztaty edukacyjne oraz panel dyskusyjny.

Limitowane edycje wybranych prac z wystawy będzie można zakupić na platformie sprzedażowej SZTUKI oraz w sklepie stacjonarnym na Chmielnej 12 w Warszawie, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na działalność edukacyjną SEXEDpl. Wystawę będzie można obejrzeć również w formie 3D na stronie sexed.pl – do czego zachęcamy, oczywiście w towarzystwie nowych lodów Magnum, których każdy ze składników został tak dobrany, aby doznania smakowe były jak najbardziej intensywne. Pamiętajcie – przyjemność jest wszystkim.