#pomagamonline

Od teraz, każdy kto dokona zakupu na stronie kazar.com, kazarstudio.com oraz emeraldsandcrocodiles.com realnie wpływasz na polepszenie się sytuacji w polskich szpitali walczących z epidemią COVID-19. Kazar przekazuje 10% dochodu ze sprzedaży swoich produktów 16 szpitalom wojewódzkim. Akcja #pomagamonline potrwa od 17 do 25 marca.  

„Dobrze wyposażone i zaopatrzone w niezbędne środki zabezpieczenia sanitarnego szpitale to absolutna konieczność w walce z epidemią koronawirusa. Mam nadzieję, że nasze wsparcie i połączone wysiłki wszystkich dużych firm, ale również rozsądek i dyscyplina obywateli pozwolą zminimalizować skutki epidemii w Polsce i jak najszybciej doprowadzić do unormowania się sytuacji” – mówi prezes marki Kazar, Artur Kazienko.

Co ma wpływ na podział środków między szpitalami? Lokalizacja kupującego. Zamawiając buty pod swój adres masz pewność, że środki zostaną przekazane szpitalowi odpowiedniemu dla Twojego miejsca zamieszkania. W akcję włączone zostały zarówno produkty z nowej, jak i z obecnie przecenionej kolekcji. 

To nie pierwszy raz gdy marka wyróżnia się wysoką odpowiedzialnością społeczną. Kazar od wielu lat wspomaga wybrane akcje charytatywne, np. Szlachetną Paczkę oraz instytucje m.in. Unicef.