Margot Robbie to jedna znajpiękniejszych kobiet w Hollywood. Zachwyca swoją urodą, dowcipem oraz stylizacjami na czerwonym dywanie. Australijka postanowiła jednak zerwać z wizerunkiem ślicznej blondynki. I to diametralnie! W najnowszym filmie z aktorką znaną z takich hitów jak "Wilk z Wall Street", "Tarzan: legenda", "Focus", czy "Legion samobójców" zobaczymy jej nowe wcielenie. Ekstremalnie inne - Margot Robbie pozwoliła się nawet oszpecić! A wszystko dla roli w "Mary Queen of Scots", gdzie 27-latka wcieli się w postać królowej Elżbiety I. Koniec z jasnymi lokami, Robbie na planie paradowała w małotwarzowych (przynajmniej dla niej) rudych, krótko ściętych włosach. 

"Mary Queen of Scots" opowie historię szkockiej królowej i katolickiej fanatyczki walczącej z protestantyzmem, Marii Stuart (zagra ją Saoirse Ronan). Gdy schroniła się w Anglii została oskarżona o próbę zabójstwa Elżbiety I, w celu objęcia brytyjskiego tronu.

Za film odpowiedzialna jest reżyserka teatralna Josie Rourke. Premiera "Mary Queen of Scots" zaplanowana jest na 2018 rok.

Margot Robbie nie do poznania na planie nowego filmu! >>