Film o Barbie z Margot Robbie w roli głównej

Nominowana do Oscara za "Ja, Tonya" i uwielbiana za kreację Harley Quinn w „Legionie Samobójców”, Margot Robbie do swojego aktorskiego CV będzie mogła wpisać niedługo kolejną istotną rolę. Teraz gwiazda zagra również postać kultowej lalki Barbie (a dokładniej Barbie Millicent Roberts), która pierwszy raz pojawi się na dużym ekranie. Co ciekawe, chociaż na przestrzeni ostatnich lat lalka została urozmaicona o modele o różnych typach urody, twórcy filmu postawili na najbardziej znaną i klasyczną Barbie - blondynkę o jasnych oczach. W pierwszej koncepcji filmu, nazwanej wtedy roboczo "Imperfect doll living in Barbieland", główną rolę miała zagrać Amy Schumer i odgrywać losy lalki w nieidealnym świecie, jednak ten pomysł nie doszedł do skutku.

Zobacz: Margot Robbie jako Sharon Tate - zdjęcia z planu>>

Jestem bardzo zaszczycona, że mogę zagrać tę rolę i stworzyć film, który, jak sądzę, będzie miał wyjątkowo pozytywny wpływ na dzieci i publiczność na całym świecie - powiedziała aktorka

Margot Robbie będzie też odpowiedzialna za współprodukcję filmu z ramienia własnej firmy produkcyjnej, LuckyChap Entertainment. W tym roku Barbie obchodzi swoje sześćdziesiąte urodziny i przez te wszystkie dekady, jak podkreśla sama aktorka, "Barbie inspirowała dzieci do wyobrażania siebie w różnych istotnych dla nich rolach, od księżniczki po prezydenta".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Barbie® (@barbiestyle) Sty 8, 2019 o 8:47 PST

Kiedy premiera filmu o Barbie? Produkcja ma trafić na ekrany prawdopodobnie w 2020 roku. My już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Margot Robbie jako Barbie!