Margot Robbie i Jay Roach ponownie połączą siły

Jak donoszą zagraniczne media, 31-letnia aktorka nie tylko zagra, że także zostanie producentką nowego filmu z serii Ocean's Eleven. Robbie będzie ponownie współpracować z reżyserem Jayem Roachem, z którym wcześniej pracowała już przy dramacie "Bombshell" z 2019 roku. Za rolę w tym filmie, Margot została nominowana do Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa.

O czym będzie prequel "Ocena's Eleven" z Margot Robbie?

Szczegóły scenariusza, za który ma być odpowiedzialna Carrie Solomon, są na razie trzymane w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że akcja ma być osadzona w latach 60. w Europie. Projekt jest wciąż w fazie rozwoju i nie otrzymał jeszcze zielonego światła od studia Warner Bros, ale najprawdopodobniej jego produkcja rozpocznie się wiosną 2023 roku.

Seria "Ocean's Eleven"

Seria „Ocean's Eleven” rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy Steven Soderbergh w oparciu o „Ryzykowną grę" (1960), wyreżyserował komedię z udziałem George'a Clooneya, Brada Pitta, Julii Roberts i Matta Damona. Film okazał się wielkim hitem! Nic więc dziwnego, że podjęto decyzje o kontynuacji serii. W 2004 premierę miała druga część - „Ocean's Twelve: Dogrywka”, a trzy lata później zadebiutował „Ocean's 13”.

W 2018 roku powstał  kobiecy spin-off serii - „Ocean's 8". Za kamerą stanął Gary Ross, natomiast w rolach głównych mogliśmy zobaczyć Sandrę Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, Rihanna i Helena Bonham Carter. Produkcja, tak samo jak poprzednie części, okazała się wielkim sukcesem.