"The Tourist" (turysta), bo tak zatytułowany jest lookbook Zary z Małgosią Belą, to już kolejna minikampania w nowym sezonie (wcześniej pisałyśmy m.in. o zdjęciach w stylu minimalistycznym i tych utrzymanych w estetyce boho, Zara stworzyła też lookbook dedykowany np. tylko kolorowym garniturom). Najwyraźniej hiszpańska marka postanowiła każdy tak zwany "drop" (czyli część kolekcji), który trafia do sprzedaży promować oddzielną sesją wizerunkową. 

W "The Tourist" zobaczycie polską top modelkę w casualowych stylizacjach na tle miejskiego krajobrazu. Na pierwszy rzut oka ubrania wyglądają dość "zwyczajnie" - zwróćcie jednak uwagę na detale i nietypowe połączenia. Projektanci i styliści Zary namawiają nas do noszenia japonek - nie tylko na basen, ale także na co dzień. My patrząc na Małgosię Belę w metalicznej sukience i żółtych klapkach na niskim obcasie, czujemy się przekonane. Nie bójcie się także cekinowego topu - z delikatnym makijażem typu make up no make up i dużym shopperem, straci swój wieczorowy charakter. Hiszpańska siecówka lansuje też alternatywną, letnią wersję damskiego garnituru - z długą kamizelką zamiast marynarki. 

Co jeszcze nowego w Zarze? T-shirty z nadrukami, które mamy nosić do wzorzystych spódnic, sukienki z florystycznymi printami, kombinezony z mikroplisami i odkrytymi plecami w odcieniu modnego teraz seledynu i mini z frędzlami.

Czytaj też: Minimalistyczna kolekcja Zara [wiosna-lato 2019] >>>>